Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen jó téli lovas ruhákat...

Milyen jó téli lovas ruhákat tudtok?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy nektek milyen téli lovas ruházataitok vannak, mert mivel rohamos léptekben közeledik a rossz, hideg idő, időben fel szeretnék készülni a télre. Tudnátok LINKELNI hogy nektek milyen téli lovas ruházataitok vannak? Legfőképpen a Nagylovasból és a Decathlonból tudnék venni dolgokat. Ja és minden (póló, nadrág, kesztyű, zokni, sapka... minden!!!) érdekelne!

2021. okt. 3. 23:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez engem is érdekelne már pont most akartam feltenni egy ilyen kérdést csak megláttam ezt, legyszi valaki válaszoljon :D
2021. okt. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
80%
Őszintén szólva, nekem csak a lovaglások közötti fagyoskodáshoz kell felöltöznöm: hosszú, derékon alul erő kabát, lovasgatya alatt egy cicanadrág, bélelt átlagos cipő, ami nem ázik be (akár gumicsizma). Lovon pedig már vetkőzök, mintha otthon ülnék a fűtött lakásban a takaró alatt, mert rendesen edzek, nem csak utazok a lovon. Ha kint lovagolsz hidegben vattát érdemes a füledbe tenni.
2021. okt. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
64%

Minek tegyen vattát a fülébe? Arra van sapka meg a fülvédő.

Decathlonban a vízhatlan thermo lovaglónadrág az nagyon jó. A többit dolgot a sícuccok közül vettem pl aláöltözetnek nadrágot meg felsőt, a túra osztályon meg lehet kapni frankó pulóvert. Kabát az a lovagláshoz olyan legyen, ami védi a derekad, de ne ülj rá, vagy ha hosszabb, akkor legyen sliccelt. Van hogy úgy ülök fel, hogy alöltözet, duplapulcsi és egy mellény, de amint leszállok már veszem is fel a kabátot.

Sapkának én olyat veszek, amit a sísiak alá is szoktak, kis egyszerű polár, de meleg, vagy fülvédőt teszek. A vatta azért nem jó, mert lehet, hogy a hideget, huzatot nem érzed, de azt se érted, amit az edződ mond.

2021. okt. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Lovaglószoknyát én nagyon szeretem. Felveszed a rendes lovaglónadrágot és fölé megy a szoknya. Kiteríted a lovon, nem kell ràülni vagy betűrni magad alá. Azóta sokkal jobb a térdem meg a bokám, nem éri közvetlenül a hideg szél.

Bár én terepezek 90%-ban, ugrómunkához nem tudom mennyire működne.

2021. okt. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
3mas én azért teszek vattát a fülbe, mert kobak alá nem szeretek/tudok/kényelmes felvenni sapkát vagy fülvédőt, viszont szélben a belső fülét jobb megvédeni, nehogy begyulladjon.
2021. okt. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
77%
Ha vattát teszek a fülembe, hallom amit az edző mond?
2021. okt. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!!! Az jó ha így fogok feloltozni?

Sialáoltozet a lábon el a felsőtesten. Felül: vastag pulcsi, meg polár béléssel ellátott kabát. Vagy nehe akár mellény, de az jelen pillanatban nincs, mert kinottem!

Alul: Thermo szilikonos lovaglógyatya(ugye rá az aláöltözetre). A lábamra: "rövid" fazonú zokni (tehát nem terdzokni), és egy Thermo csizma, ami a térdem alá ér. Így jó lesz??

2021. okt. 4. 15:08
 8/17 anonim ***** válasza:
33%
Kedves 6os. Ha az edződ nem suttog, akkor igen.
2021. okt. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 8! Nem értem ezt a hangnemet, és ezt a cinizmust. Mindketten tudjuk hogy az edző nyilvánvalóan nem suttog, viszont egy szeles időben vattával begyömöszölt füllel, miközben az edző negyven-ötven méterre van tőlem én pedig a lóháton dolgozok, nem vagyok benne biztos hogy megértem amit mond. Felesleges volt ez az lekezelő, értelmetlenül cinikus megjegyzés, és ráadásul szerintem még a válaszod sem helyes. További szep napot, tisztelettel, 6.
2021. okt. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Légy szíves hagyjátok abba. Szerintem S jó a a vatta
2021. okt. 4. 16:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!