Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Deres lóra milyen színt tegyek?

Deres lóra milyen színt tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy deres lovam. Nem tudom hogy milyen színű cuccokat tegyek rá. Gondoltam a lilára, és a bordóra. A s zöld is illene sztem. Szerintetek milyen szín illik a deresekhez?

2021. okt. 8. 20:32
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem minden lóhoz minden szín illik. Van amelyik előnyösebb egyikhez, másikhoz maximum. De én még nem láttam olyat, hogy valamilyen szín nem illett volna egy lóhoz. Amiket felsoroltál szerintem jól néznének ki deres lovon is!
2021. okt. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Akármilyen illik hozzá, kivéve a fehéret és a fekete sem a legjobb. Szerintem az élénkebb színek jobban állnak nekik, mint a sötétek. Én pirosat, rózsaszínt vagy kéket raknék, de a bordó vagy a lila is jól állna neki szerintem.
2021. okt. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a pasztell színek nagyon jól néznek ki rajtuk
2021. okt. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Pirosat nem szivlelem, max a rikítóat. De az Annie's equipment for you nyeregaliktól rendelek majd. Meg amolyan 2oldalasat. Lilát, keket és zöldet fogok rakni.
2021. okt. 8. 20:47
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi 3as! Milyen színekre gondolsz pontosan? És további válaszolta is szívesen fogadnék
2021. okt. 8. 20:47
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ha már eldöntötted, hogy milyet raksz, akkor miért kérdezed?


A lila viszont tényleg nagyon jól tud állni egy deres lovon, úgyhogy én is arra szavaznék.

2021. okt. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyből a piros ugrott be. De látom, nem szereted. Akkor bordó.
2021. okt. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Lilát
2021. okt. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 6os! Csak magkerdeztem másokat is hogy milyen színt raknának rá
2021. okt. 8. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!