Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lehetséges hogy felgyorsítjam...

Vanda200212 kérdése:

Lehetséges hogy felgyorsítjam a hajam növekedését bármien természetes samponokkal olajokkal fejbőrmaszással?

Figyelt kérdés

sziasztok! Megszeretném növelni a hajam mert régebben hosszabb volt és levágattam, nagyon megbántam de tudtok segiteni mivel növelhetném meg a hajam? :) Tudom hogy a genetikán múlik de felszeretném gyorsítani a folyamatot :)

Hallottam hogy a bánfi hajszesz is használ valamennyiőtöknek vagy akár a ricinus olaj vagy bármien más olajok hajpakolások :) szeretném véleményeteket kérni hogy mit próbáljak ki hogy megnőjjön a hajam. Előre köszönöm a válaszokat! :)



#Mivel növeszthetném meg a hajam? #Milyen olajokat használjak a hajam megnövesztésére? #Fejbőrmasszázsal fel lehet gyorsítani a hajam növekedését? #Mit tegyek hogy a hajam vége ne legyen töredezett? #Milyen hajpakolásokat használjak hogy fényesebb és egészségesebb legyen a hajam? #Milyen samponokat használjak viszketőés korpás fejbőrömre?
2015. jún. 30. 13:29
 1/9 anonim ***** válasza:

A fejmasszázs jó, az állítólag kihozza a hajból a legjobbat.

A ricinusolaj hajvégápolásra való, nem hajnövesztésre.

A Bánfiról csak roszat hallottam.

2015. jún. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
RICINUSOLAJ!!! a legjobb...nekem mondjuk gyorsan novo hajam van de a vallamig ert...1 honapja minden mosasnal hasznalok ricinusolajat(1heten egyszer) es most mar a derekamiger es egeszseges...nem toredezett!!:D
2015. jún. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat! én régebben használtam szép fényes lett tőlle a hajam csak attól félek mert hallottam sok jót ricinusról de rosszakat is hogy húllik tőlle a haj :\
2015. jún. 30. 13:56
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom a ricinusnak van-e hajnövesztő hatása, de a lényeg hogy semmiféle olajat ne hagyj a fejbőrödön órákig, mert az okoz hajhullást ha nem levegőzik a fejbőr.

Ami segíthet fejbőrmasszázs, csalánteás öblítés.

2015. jún. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A csalán samponnak is ugyanolyan hatása van mint a csalánteásöblitésnek?
2015. jún. 30. 19:10
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem, mivel a csalánsamponnak köze nincs a rendes csalánhoz. Beleraknak egy literbe kb. 2 milliliternyi csalánkivonatot, aztán helló... De legalább elmondhatják, hogy van benne.
2015. jún. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ja értem és az nem baj hogy csalánsampont használok és csalánteával öblitem le a hajam?
2015. jún. 30. 19:49
 8/9 anonim ***** válasza:
Az miért lenne baj?
2015. jún. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szóval Nem fogja irritálni afejbőrömet?
2015. jún. 30. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!