Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A lovam mindig “rástresszel”...

A lovam mindig “rástresszel” dolgokra,főleg az edzésre és hasmenése lesz ezalatt,mit tegyek?

Figyelt kérdés
Miután végeztünk visszaáll idővel,pedig esküszöm semmi nagy dolgot nem kérek tőle😅valamilyen tápkiegészítőt vagy módszert tudnátok e esetleg amivel sikerül ezt az idegességét leküzdeni az edzésekkel szemben

#ló #idegesló #hasmenéslovaknál #stresszesló #elrontottló
2021. okt. 9. 22:11
 1/3 anonim ***** válasza:
76%
HerbsVet táplálékkiegészítő. Talán jó. Vagy Fitocovallo. Sztem hagy a legelőn 2 hétig. Utána szépen ulj fel rá nyeregben ugye de csak lépni 15 percet, ezt csináld úgy egy hétig. Utána a kövi héten 30 percet ülj rá, és ugethetsz is. Ez it kb egy hétig. Utána 45 perc, mehet a vágta is. Aztán szabadonugróban ugrattass vele kisebb, majd nagyobb akadályokat. Sztem így rendbe lesz. Én ezt csináltam, és szuper lett. De ez lófüggő is. Ja meg ismertesse lépésben a pályával, amin általában edzesz. Hagy szagolgatni stb..
2021. okt. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
94%

Vedd ki a munkából kicsit. Ha van pálya menj be vele csak úgy, nem kell feltétlen csak dolgozni. Hagyd haddnézzen körbe, lakja be.

Illetve tarts önvizsgálatot, lehet rosszul kérsz vagy túl sokat, nehezet, vagy máshogy kellene adnod a segítségeket bármit,ezt így nehéz megmondani. Lehet hogy ez a ló max tereprejárni alkalmas, semmilyen más, összetettebb pszichés terhelést nem bír.

2021. okt. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
79%

Ha van rá lehetőség a vödrös kajáját kapja a pályán akár felnyergelve.


Ez egy jó élmény neki.

Illetve gyakran csak menjetek be nézelődni, adj neki almát vagy valamit, hogy szintén kellemes dolog történjen vele a pályán.


Tehát nagyon rávan feszülve vagy a munkára vagy a pályára, ne mindig edzeni akarj vele. Hanem akár földi munka legyen és nem a futószárazásra gondolok.

2021. okt. 10. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!