Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mondjam le a holnapi lovaglást?

Mondjam le a holnapi lovaglást?

Figyelt kérdés

Kb 2 héttel ezelőtt mentem volna egy lovardához ami nagyon tetszik, viszont közbe jött valami ( szüleim miatt) és lemondtuk kb 2 nappal az időpont előtt. Egy hete kértem ujra időpontot holnapra, emlekezett ram az edzo hogy lemondtam multkor.

Ma estére belázasodtam, ráz a hideg és fáj a hasam. De olyan hirtelen jött, ma még voltam suliba hisz semmi bajom nem volt.

/Anyum is lebetegedett ma estére/

Na most úgy voltam vele hogy várok holnapig, de szerintem rettentő gáz lenne óra előtt 3 orával hamarabn lemondani. Biztos hogy kitiltananak. Kifizetni sem lenne tul jo mert nagyon draga és a semmiért nem szívesen adunk ki ennyit. Ti mit tennétek?



2021. okt. 22. 22:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne szégyelld már magad… nem a te hibád, hogy beteg lettél. Hidd el, nem érdekli őket.
2021. okt. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell. Előfordulhat az ilyen. Hozzá vannak szokva
2021. okt. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Mondd h covidos vagy. Szerintem mindenki megérti.
2021. okt. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Voltam teszten… kiderult h az vagyok. Meg szerencse hogy nem mentem
2021. okt. 24. 11:23
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!