Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szüleim szerint fel kéne...

Szüleim szerint fel kéne adnom de én nem akarom, szerontetek a jövőben kaphatok ra tamogatast?

Figyelt kérdés

Lovakat mentek, en mindig igy mondom.

Rossz helyzetben lévő, beteg,elrontott lovakat vasarolok es foglalkozok velük testileg,lelkileg.

Most még csak ,,hobbi,, szerűen a nagy telkemen van par lo

A szuleim szerint hulyesget csibalok, teny hogy en ezzel nem keresek,csak mikor eladom oket egy szazezer van mondjuk es rengeteg időt és energiát olok bele

Szerintetek ha sikerul nagyobb szabasura megvalositanom az almom az ember adakoznanak ilyrn celra?



2021. nov. 8. 18:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen
2021. nov. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
De jó, nagyszerű ember lehetsz, nehogy feladd. :)
2021. nov. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A kivitelezéssel lehetnek gondnok. Ilyesmiket kell egy alaptőke. Munka mellett nem lesz elegendő időd és energiád ezt csinálni, amennyiért meg eladod a lovat, azon hasznod nem lesz. Az se biztos hogy akkor fogod tudni eladni amikor szeretnéd, ha nem akarod odaadni az első jelentkezőnek, hanem meg is nézed hogy hova is menne.

Tehát amíg dolgozol, addig nem fogod tudni ezt komolyabban csinálni, ha meg nincs alap tőkéd akkor nem tudsz kellően bele lendülni.

Ha meg is van minden hozzá, az emberek többsége a kutyákat és a macskákat ismeri, lovasokhoz fog eljutni a munkásságod leginkább, akikből lényegesen kevesebb van. Ha a fele támogat se tudsz majd ebből szerintem megélni, akkor meg megint ott vagy, hogy kéne mellette valami munka.

Van Magyarországon ló rehabilitációs központ, a helyedben inkább arra törekednék hogy bejussak oda.

2021. nov. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%

Magyarországon sajnos a jó vérvonalú sportlovakra is sajnálják a pénzt, nemhogy lómentésre.

Ha van rá pénzed, időd és energiád, szereted ezt csinálni, akkor ne hagyd abba, nagyon szép dolog ez tőled. Viszont megélhetést és/vagy támogatást ne nagyon várj sajnos.


Ha mégis abbahagynád, akkor is ott van még az a lehetőség, hogy néha-néha besegítesz nekik vagy pénzt küldesz egy lómenhelynek. (Azt hiszem 1 van Magyarországon.)

2021. nov. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%

Ezen kívül mi a pénzügyi koncepciód?

Az igazi lómentés ott kezdődik, ahol a Bottyánosok csinálják. Egyrészt, ha pénzt vársz az emberektől, akkor alapítványnak kéne lenned. Másrészt ha bekerül hozzád egy ló, te feljavítod és eladod inkább vagy lókereskedő, mint lómentő. Másrészt mennyire nézed hova kerül az eladott ló, hogy követed a sorsát? Mert jó eséllyel az ilyen feljavított lovak hamar kupeckézre kerülnek.

Egy egészséges ló tartása is sok pénz, egy beteget kikezelni meg aztán végképp. Ha +100 ezerrel adsz túl az egy lovon azon nem kerestél, tán pont akkor vagy nullán vagy buktál keveset.

2021. nov. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Anyagi hatterem van még nem vagyok alapitvany es van egy ember aki segit. 5os En ezt nem kerskedésnek hívnám hogy tartsam meg az osszes lovat akiket nem feljavitottam hanem foglalkoztam veluk addig amig ,,jol nem lettek,, esnagyon figyelek hova adom oket. Akik megveszik pontosan tudjat honnet jott a lo miken ment keresztül

Minosegi takarmanyt ingyen kapok(ismerosomtol)

2021. nov. 11. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!