Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Szerontetek jó őtlet a tüzfia...

Szerontetek jó őtlet a tüzfia eladás v bérbeadás bpesten?

Figyelt kérdés
csak mert nem tudom h hányaknak van kandalója

2017. nov. 4. 20:49
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Bérbeadás? A hamut visszakéred?
2017. nov. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Budapesten? Hogyne... :D
2017. nov. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Meséld már el, hogy adsz bérbe tüzifát, mert ez a része különösen érdekel.
2017. nov. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
57%

Vagyis nem tudod, hogy mihez kezdj a nem meglévő pénzeddel, területeddel?

Jó, mondjuk van mindkettő.

Kell egy vállalkozás, amibe pénzt raksz. Aztán fát kell szerezned, amit "konyhakészen" árusítasz. Mondjuk ehhez kell egy telephely is, és ezek után nem is mondom, hogy mi kell még hozzá.

Sok sikert!

2017. nov. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Melyik az a város, ahol a legolcsóbb a távfűtés az ország egész területen? (Bp.)

Hol a legkisebb a fával tüzelők aránya? (Bp.)


Mi az a tűzifa bérbeadás?????

Erre én is keresem a választ, remélem tudsz segíteni a megtalálásában kedves kérdező!

2017. nov. 5. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%
A távhő az nem szempont. Hiába akarnék távhőt itt Budapesten családi házban, az csak társasházakban van. Felénk még sokan fűtenek fával is. Én is szoktam, bár van gáz is, az azért kényelmesebb.
2017. nov. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha a tűz kölykedzik ("tűzfia""Őtlet" 😜),akkor mindenképp. Siess, mert a tásóid még jobban szétlopják az erdőt és sok lesz a konkurencia. 😂
2017. nov. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!