Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hol tudom beszerezni ezeket a...

Hol tudom beszerezni ezeket a lovas cuccokat?

Figyelt kérdés
Szóval úgy döntöttem hogy szeretnék beszerezni nyerget,kantárt,kötőféket és még ezekhez hasonló dolgokat,ebben szretném kérni a segítségeteket hogy holtudom ezeket jó áron beszerezni.?(decathlont tudom)

2021. nov. 24. 10:47
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Horze, KLP, Tanita lovasboltja, Equina lovasbolt, nagylovas bolt, oxer lovasbolt és még sorolhatnám. Nézz körbe interneten, rengeteg van.
2021. nov. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%

Mondjuk lovasboltban? :D

Dechatlont hagyd, ott nehéz jó minőségűt kifogni. Amit vennék ott az csak a kötőfék és a pucolócuccok. Kantárt, lábvédőket, nyeregalátétet és hasonlókat bármilyen lovasboltban, pl. Horze, Lovasvilág. Mi nem tudjuk, hogy neked mit jelent a jó ár, válassz a pénztárcádnak megfelelően. Illetve nyerget ne lovasboltban vegyél. Vannak olyan emberek, akik külön nyergekkel foglalkoznak, meg lehet nézni hirdetéseket. Mindenképp rá kell próbálni a lóra.

2021. nov. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat!:D
2021. nov. 24. 12:27
 4/6 anonim ***** válasza:
73%
Bammeg, bármelyik lovasbolt, én a nagylovast ajánlom
2021. nov. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem tudok átváltani de itt biztos találsz.


[link]

2021. nov. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Pl Horze,nagylovas stb...

Nyerget ne lovas boltban hanem egy nyereg üzletben vegyél,de akkor is figyeld meg a nyereg minőségét és hogy nincs e valamiylen hiba rajta,ha talász hibat akkor mindenképp jelendsd az árusítónak mert valaki nem nézi és meg veheti a rosszat

2021. dec. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!