Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Normális ha a lovarda nem...

Normális ha a lovarda nem engedi, hogy a bértartott lovad terepre vidd?

Figyelt kérdés

Nem arról van szó, hogy időhöz kötött (hogy pl. Este 7-kor zárás), hanem hogy szabály, hogyha oda viszed a lovad tartani, nem viheted ki terepre, kizárólag a pályáikat használhatod, azt is csak bizonyos időközönként, mert oktatnak rajtuk.

Egy olyan lovardáról van szó, ami ugyan városi, de a város legszélén van, már-már bent egy erdőben, és körülötte azért elég nagy túraútvonalak húzódnak.

Ilyennel még nem találkoztam amúgy, ez a legelső eset. Ez előfordul máshol is?



2021. dec. 11. 15:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen helyre nem vinném a lovam. Tudom, hogy jó a csilli-villi fedeles, meg ezekl ilyen nagyon "elit" helynek tűnnek, de ha már kifizetek egy halom pénzt én is úgy vagyok vele, hogy had lovagoljak amikor szeretnék. Még amikor jó az idő az ember csak-csak lenyeli a pályabeosztást, ha van mondjuk fedeles meg kinti rész is, de télen azért más a szitu.

A terep is olyan dolog, ha a saját lóval megy ki, azt saját felelősségre teszi az ember.

2021. dec. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez melyik lovarda?
2021. dec. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
azóta mi a szitu?
2022. jan. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Valószínüleg el akarják kerülni a sérülést. Nálunk csak 1 ember nem mehet egyedül terepre. (Iskola lovas vagyok csak vannak bértartó barátaim akiknek a lován szoktam terepre menni )
2023. jún. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!