Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a vèlemènyetek a műanyag...

Mi a vèlemènyetek a műanyag kengyelről?

Figyelt kérdés

Lassan szüksègem lenne egy új kengyelre,ès nemtudom,hogy melyik a jobb. Műanyag kengyelről mi a vèlemènyetek? Megèri? Vagy inkább másban gondolkozzak?

Válaszokat előre is köszönöm <3


2021. dec. 29. 10:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kevésbé tartós, viszont télen lehet, hogy kevésbé fázik benne a lábad.
2021. dec. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Az, hogy műanyag. Nem bíznám magam rá.
2021. dec. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Arról nem is beszélve hogy nem lehet valami nehéz. Ha nincs súlya nehezebb beletenni a lábad.
2021. dec. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jó. Az, hogy műanyag, az nem azt jelenti, hogy gagyi, ne kínai műanyag cuccokból indulj ki.
2021. dec. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
Én nagyon szeretem, olyan mintha nem is lenne. Jó minőségűt kell választani.
2021. dec. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A műanyag kengyel elég tág fogalom. Vannak az olcsóbb "sima" kengyelek, de vannak billenősek, vagy szélesebb talpúak, vagy ott a freejump is, ami szintén műanyag, de rohadt drágán. Nálunk a lovasok az Acavallonak az Opera kengyelét szeretik, de én meg rosszul vagyok tőle, fém párti vagyok, lehetőleg keskeny talprésszel.
2021. dec. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyjából én is úgy vagyok a műanyag kengyellel ahogy előttem leírták hogy nehezebb felvenni, talán nem is annyira strapabíró vagy inkább úgy fogalmaznék hogy nem biztos hogy megbír egy bizonyos súlynál többet fixen, viszont egy pozitívuma ami miatt én pónikon kicsiknél jobban szeretem a fémnél, hogy nem olyan kemény és nehéz ha a gyereknek kint van a lába a kengyelből nem veri bokán és ha véletlenül bénán vannak felhúzva a kengyelek mikor viszik a nyerget nem csúszik le olyan könnyen illetve ha lecsúszik és lábon veri a gyereket alig érzi meg. Kezdetben jó gyakorolni és bénázni anélkül hogy fájdalmasabb élménybe lenne részük. Viszont tényleg vannak a márkás műanyag kengyelek amikre érdemes lehet beruházni, viszont ezek már nem biztos hogy a könnyű kategóriába tartoznak súlyban és nincs gond pl a kengyel felvétellel. Jah és még egy jó tulajdonsága hogy nem rozsdásodik a fémekkel ellentétben.
2021. dec. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Compositi Reflex kengyelem van (szélestalpú) én szeretem és elég stapabíró és az ára se túl sok
2022. jan. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem a fém jobban bevált.
2023. márc. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!