Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit jelent, hogy mozdíts a...

Mit jelent, hogy mozdíts a zablán?

Figyelt kérdés
Edzőm mindig ezt mondja azoknak akik már ugratnak, ezért én is kíváncsi lettem mit jelent.Mindig mondja nekik, hogy félfelvétel, mozdíts a zablán/száron.Mit jelentenek ezek és hogyan kell csinálni ezeket?Ne ítéljetek el, kezdő vagyok.
2021. dec. 29. 14:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%
10es elvileg, ha már valaki fizet azért (nem is keveset), hogy lovagolni tanítsák, abba beleszámít a kérdések megválaszolása is, meg az elmélet átadása is. Ha az oktató/edző nem tudja megválaszolni, akkor keress másikat. De a legtöbbször el se hangoznak ezek a kérdések.
2021. dec. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
82%
Velem volt már olyan, hogy hallottam a magyarázatot az edzőmtől, mégis utánaolvastam, utánakerestem. Valakik ezt gyakorizással teszik meg. Itt igazából az a fő, hogy a tudás birtokába jusson az egyén, az már más kérdés, hogy mer-e az edzőtől kérdezni vagy sem, illetve hogy az edző tud-e releváns választ adni. Több helyről tájékozódni sosem volt bűn.
2021. dec. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
14%
Nem de inkább olvasson szakkönyvet vagy keressen olyat, aki kompetens választ tud adni, egy anonim fórum nem hiszem hogy jó rá.
2021. dec. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!