Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Valaki elmondaná, hogy merre...

Sssaszem kérdése:

Valaki elmondaná, hogy merre van silverradó Ranch? Mert annyit tudok hogy Kecskemét mellett van? illetve ahol Szalontai Zoltán cutting tréner.

Figyelt kérdés
Ott is tanítanak alap westernt, nem csak a cuttingolást? Ahol a marhákat terelik? Köszi előre a normális válaszokat.

2022. jan. 7. 18:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A ballószögire gondolsz?

"SILVERADO Magyarországon, Budapesttõl 90, Kecskeméttõl 12 km-re, a Kiskunsági Nemzeti Park szélén található. Területe 20 hektár, melynek nagyobb része erdõ. Az 52-es útról Izsák irányába lekanyarodva, a 3. kilométert jelzõ oszlop után négy nyíllövésnyire (kb. 400 méterre), az út bal oldalán egy hosszú jegenyefasor, karámok és legelészõ lovak láthatók. A jegenyefák az indiánok és cowboyok fõvárosába vezetnek."

[link]

[link]

2022. jan. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egyes válaszoló! Köszi a választ. :) :) :) Ment a zöld kezecske. Én Fehérváron lakok, onnan kb mennyi idő autóval? Magyarországra gondoltam kedves előző válaszoló. :)
2022. jan. 7. 19:30
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nem jártam ott, csak régebben (több éve) olvasgattam a honlapjukat, onnan ugrott be. Google Maps útvonaltervvel kiszámolja neked pontosan, mennyi idő.

[link]

2022. jan. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Onnan nagyjából két lehetőség van, az egyik a 63-61-52 út, az lassú, a másik az M7-M0-M5, az meg két beépített bomba, a nulláson vagy van valami építkezés, vagy van valami baleset, az ötösön meg sűrűbb a baleset, mint a pislogás. Vagy 15 éve egyszer úgy beállt az ötös, hogy két óra várakozás után hazajöttem mellékutakon (pont silveradoi eseményre mentem volna innen a budai oldalról :D ).

A kettő megoldás kombinációja az M7-M6-52 út. :D

2022. jan. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Közelebb nem volt lehetőség westernt tanulni? Semmi kifogásom Szalontai Zoltán ellen, sőt, csak nem tűnik praktikusnak. Persze, ez régen is így volt, vándoroltak a mesterekhez a tanulni vágyók. Csak ma már drágább megoldani, hogy az ember pár hetet valahol tanuljon.
2022. jan. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!