Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Melyik a legjobb univerzális...

Melyik a legjobb univerzális nyereg márka?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Abban szeretném hogy melyik az az univerzális nyereg márka amelyik jó és nem horror áron van.Esetleg melyik az a lovasbolt ahol érdemes beszerezni?

2022. jan. 16. 11:07
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Nem ilyen válaszokat vártam.Hogyha azért jöttél ide hogy veszekedj szerintem senki nem kíváncsi rá.Ezzel csak lejáratod magad.A lovaglás igen is sport...Aki nem űzi ezt a SPORTOT az soha nem fogja meg tudni igazán hogy mi az a lovaglás és mit ad az embernek.
2022. jan. 16. 11:35
 2/12 anonim ***** válasza:
92%

1:

És miben jobb a foci? Ott csak egy labdád rugdosól oszt annyi itt meg mint mentálisan mind fizikálisan is helyt kell álli.

2022. jan. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Foci és a lovaglást 2 külön dolog m fociban fáradsz mentálisan, fizikailag. Stratégia minden méter fontos lehet. Lovaglás = raulsz a lora es megy. Hatalmas sport se mentálisan se fizikailag nem történik semmi. Viszont ló húst ettem, az nem volt rossz.
2022. jan. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
#4 fogalmad sincs arról, mi a lovaglás, előbb próbáld ki, tapasztald meg, mert nem csak annyi hogy ücsörögsz rajta és ábrándozol, ha csak ennyi lenne az első lépésnél leesnél. De kár veled foglalkozni, szűk látókörű vagy, vagy csak egy unatkozó kisgyerek, inkább tanulj mert holnap suli van ;)
2022. jan. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Na akkor meséld el mi kell hozzá? Annyit elfelejtettem hozzá tenni, hogy kapaszkodni is kell. Hűha Nagyon nehéz feladat xddd
2022. jan. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja, azért sportág az olimpián, mert nem sport :D
2022. jan. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Minek? Úgyse fogod fel. A kapaszkodást is úgy fogod fel, hogy rángatod a szárat. Viszont én nem akarlak téged szórakoztatni, ha unatkozol az a te problémád.
2022. jan. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom neked mi számít horror árnak.

De amit újonnan veszel meg 100ezer körül, az elèg alacsony minőség. Inkább azt ajánlom, hogy vegyèl egy márkás használt nyerget. 100-150ezer körül már nagyon jókat lehet találni és ha vigyázol rá, kiszolgál egy életre. Nem mellesleg nem teszi tönkre a lovad hátát és nem nyomja szét a te fenekedet, úgy mint a 100ezres, rossz minőségi új nyereg.


Márkák, amikből ilyen áron találhatsz jó nyergeket: Prestige, Kieffer, Wintec, Kentaur, Stübben, Neizer, Devoucoux, Bates, Sommer, Euroriding

2022. jan. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
7-es igen nagyon szomorú dolog, ló a tányérra való. Nem kamu sportra.
2022. jan. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A pfiff is elég jó màrka. Használtan egyébként mindegyikből van marketplacen, ki kell fogni. Sajna lehet bármilyen jó márka, a rossz illesztés miatt simán nyomhatja a lovad, szóval inkább arra menj, hogy méretben passzoljon és legyen neked kényelmes. Az ok, hogy száz évig is jó egy nyereg, de mindenki tegye a szívére a kezét, ötévente azért elunjuk, eladjuk.
2022. jan. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!