Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogyan lehet legelőm?

Hogyan lehet legelőm?

Figyelt kérdés
Lehet rossz helyen kérdezem, de én bővíteni szeretném a legelőmet ami jelenleg családi ház mögötti telken van. Az mögötti földrészt szeretném megvenni ami szántónak van besorolva azt ki kell vonni müvelés alól? Vagy legelőnek kell átminősítetni mielőtt én bekerítem és rakok rá egy beállót?
2022. jan. 20. 22:16
 1/1 anonim válasza:
100%
Nem kell kivonni művelés alól, a te művelési ágad a gyep lesz, ez lehet legelő vagy kaszáló. A kerítés más dolog, és a beállóról is a helyi építési szabályoknak kell utánajárnod. Nem lehet csak úgy bármit bekeríteni ill. építeni, kerítéshez a helyi vadásztársaságot keresd, építéshez az önkormányzatot. A falugazdász szerintem tud segíteni.
2022. jan. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!