Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovak hogyan párzanak?

Lovak hogyan párzanak?

Figyelt kérdés
Nem tudom elképzelni
2022. jan. 23. 11:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
62%
[N A G Y - P É N I S Z]
2022. jan. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
2022. jan. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Elég baj, ha nem tudod elképzelni. Még ne is érdeklődj a téma iránt :D
2022. jan. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Hát igazából nem értem ezt a kérdést, hogy miért olyan lényeges neked.


Amúgy a videón a póni csődör tapasztalatlan még, nekünk gyakorlaton fedeztetést is kellett nézni, csak ott egy lipicai András nevű csődör első fedeztetésénél, ugyanígy próbáltak neki segíteni a lovász, aminek az lett az eredménye, hogy újbóli ugrásnál a lovászra ugrott majdnem a ló.


Ijesztő látvány volt, hogy összetévesztette a kancával, de nem lett semmi baja szerencsére a lovásznak. Persze szóvá is tették a lovásznak anno.

2022. jan. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Mesterséges megtermékenyítés:

[link]

Természetes megtermékenyítés:

[link]

[link]

Egy ellés:

[link]

2022. jan. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
82%
5-ös a második link video borzalmas. Mi a frászt csinál annak az arab fószernek a keze kesztyű nélkül a kanca pérájában?
2022. jan. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Úgy mint a kutyák csak nagyobb méretben.
2022. jan. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ja pont erre voltam kíváncsi mert nem tudtam elképzelni ahogy feltámaszkodik a nőstény ló hátára
2022. jan. 23. 14:18
 9/13 anonim ***** válasza:

9-es undorító az a videó, arról nem is beszélve, hogy egy sárló kancába tette a kezét, amivel ki tudja előtte mit fogott, és arról nem is beszélve hogy perverz.


Amúgy én tanultam a szakmát, de hülyeségnek tartom azt amit írtam, hogy próbáltak a tapasztalatlan csődörnek segíteni, szerencsétlennek az is stresszforrás, hogy ott van előtte egy kanca, és ügyetlen, azt még fogdossák is neki a nemi szervét.


Én szerintem humánusabb, ha magukra hagyják a kancát és a csődört, és maximum távolból figyelik. Ha a tulajuk ismerik a lovaikat, akkor nyilván nem fognak sérülést okozni egymásnak az udvarlási fázisban.


A természetben is a vadon élő lovak is maguk intézik, nekem természetellenes, ahogy a póninak is próbál segíteni. Brr.

2022. jan. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én azt soha nem értettem hogy miért kell biliárdozni a csődör nemi szervével, miközben csak békén kéne hagyni őket karámba, hogy ismerkedjenek és menne minden ösztönösen.
2022. jan. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!