Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovak hogyan párzanak?

Lovak hogyan párzanak?

Figyelt kérdés
Nem tudom elképzelni
2022. jan. 23. 11:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
En egyszer tavaszzal lovagoltam, amikor ket lo, a him a nosteny hatara, a ketto elso labaval raalt, majd mivel a nosteny nembirta a him sujjat elestek, es kidontottek a keritest 😂😂
2022. jan. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
XD
2022. jan. 24. 07:22
 13/13 anonim ***** válasza:

11: Érdekes, hogy lovagoltál és mégis "hím és nősténynek" hívod a lovakat. A lovasok azért szokták tudni a megnevezéseket.

Amúgy meg nem gyakori hogy csak úgy összeengedik őket, nem praktikus. Az arab videó tényleg gáz, szakszerűtlen is, és szerintem az a mén egy herélt, mert elég nehezen készült fel.

Kicsit kell segíteni a fiatal méneknek, mert úgy mindenki hamarabb szabadul, nyilván megoldják emberi segítség nélkül is, de így egyszerűbb. A kancába belenyúlkálni(természetes fedeztetés esetében) európai embert viszont még nem láttam, pedig egy ideje foglalkozom lovakkal.

2022. febr. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!