Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit tanácsoltok mit csináljak?

Mit tanácsoltok mit csináljak?

Figyelt kérdés
Kb másfél éve lovagolok és elég gyorsan fejlődök az edzőm szerint, most nem fogom leírni miket tudok de ha szeretnétek akkor leírom privátva vagy akár ide is. a lovarda ahova járok egy ksebb családias lovarda nincs versenyzés de jó az edző és több fajta ló van tehát lehet rajtuk tanulni így alapszinten lovagolni ugrani kisebb x-eket vagy kicsit nagyobbat, combravaló, eleje körüli kb ilyen feladatokat tud 1-2 haladóbb ló. A közelben van egy másik lovarda ahol lehet versenyezni saját ló nélkül is és rajtengedélyezni is. ott még nem voltam de ki szeretném próbálni, jók róla a vélemények. de van egy két dolog ami miatt nem szeretném otthagyni a mostani lovardát, egyik hogy én elég nehezen illeszkedek be és most így 1,5 év után kezdek megnyílni meg ilyenek és mostanában már jobban érzem ott magam, az edzőel is szoktam beszélni őt is nagyon bírom és szerintem nagyon jó edző, ott már ismerik a tudásomat a másik lovardában még esetleg nehezebben látnák meg hogy mit tudok stb és még azt nemtudom hogy hogyan tudnám elmondani a lovardának hogy másik helyre megyek szerintetek mit kéne csinálnom? megéri itt maradni vagy a másik lovardába is beleszeretek mint ebbe?(nyilván először elmegyek 1x-2x megnézni milyen beszélek az edzővel hogy tényleg lehet e versenyezni, ugrani és utánna dönteném el) Mit javasoltok? minden választ nagyon köszönök :)

2022. febr. 26. 16:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp próbáld ki, ha versenyezni szeretnél. Nincs veszteni valód vele. Ha nem tetszik, akkor jársz tovább a jelenlegibe. Esetleg egyik héten ide, másik héten oda? Két helyre nem tudnál járni?
2022. febr. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ, azért nem szeretnék két helyre járni mert ha versenyeznék az szerintem úgy nem lenne megoldható mert akkor nyilván fix-en heti 2x-3x mennem kéne edzeni ha versenyezni szeretnék, tehát a két hely az nem ideális
2022. febr. 27. 12:22
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
De nem fogsz egyből versenyezni, ha átmész. Ha pedig elkezdesz, akkor jársz csak oda.
2022. febr. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Menj el, nézd meg és döntsd el. Ezt a lovardaváltást nem kell túlmisztifikálni. Max ha kérdezik miért mész el, akkor megmondod, hogy máshol más lovakkal is szeretnél tapasztalatot szerezni. Ebbe nem köthet bele senki, hiszen aki lovagol egy szint után akkor tud fejlődni, ha többféle lovat is lovagol és nem csak azt a párat, ami az adott helyen van.

Esetleg amíg nem versenyzel szerintem is járhatsz 2 helyre heti 1 ide heti 1 oda. Beszélsz a másik helyen is az edzővel, hogy te szeretnél versenyezni mik a lehetőségek (ha nem vagy 18 vond be a szüleidet is), ők pedig megmondják milyen feltételekkel visznek (milyen sűrűn kell járni, anyagi vonzata..stb). Ezek után is dönthetsz úgy, hogy mégse akarsz versenyezni és inkább marad mint hobbi, kellemes időtöltés, ebben az esetben a jelenlegi helyed tökéletes.

2022. febr. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez a heti egy ide-heti egy oda nem a legjobb választás tapasztalatból mondom, nyilván amíg jársz a jelenlegi helyedre plusz az újba mert ki szeretnéd próbálni milyen a másik hely meg kicsit jobban megismerni az úgy addig oké, de egy idő után el kell döntened hova akarsz járni. Menj el, nézd meg, lehet soha többet nem akarsz majd oda menni, de az is lehet hogy annyira megtetszik hogy átmész oda. A jelenlegi edződnek még ne mond sztem hogy máshova akarsz járni, majd csak akkor ha már biztos leszel benne.
2022. márc. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!