Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a különbség a pony és...

Mi a különbség a pony és shetty méret között kötőfékek esetében?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy shetlandira shetty méret kötőfék kell az addig rendben van, de szeretném tudni mi a különbség méretben köztük. Ha a pony kötőfék kicsi a beazonosíthatatlan pónimra akkor a shetty jó lehet? Vagy a Shetty a legkisebb méret? Esetleg szélesebb a shetty mint a pony méret? Köszönöm előre is!

2022. márc. 17. 19:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A shetty kisebb mint a póni
2022. márc. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hmmm, értem. Köszönöm. A decathlonos pony kötőfék kicsi lett rá :(

Abban esetleg tudsz nekem segíteni, hogy a mini shetland meg normál shetland között mennyi a különbség marmagasságban? Jelenleg azt sem tudom megállapítani ő mini-e. Sajnos papírok nélkül kaptam. Mindenesetre a fejére a pony kötőfék szűk lett. Nagyon formás alkat, nagyjából 90 cm a marja, rettentő dús sörénye. Wikipedia alapján shetlandi lehet de hogy mini-e azt nem tudom megàllapítani…

2022. márc. 17. 19:31
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, nekem nincsenek póniaim, nem értek hozzájuk. minden esetre fel lehet rá próbálni a kötőféket, mondjuk pont most neccesebb, mert vedlési időszak van, és érintetlenül kéne visszaadni ha nem jó. Én egy cobos kötőféket vennék rá, ha a póni kicsi lett.
2022. márc. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igazad van :) nekem is nagy lovam van és abszolút nem értek a pici lovakhoz :) de neki van is cobos kötőféke.. :) köszönöm a segítséget, szép estét Neked!
2022. márc. 17. 19:54
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Örülök hogy segíthettem! A cobos kötőfékedet is rápróbálhatod.

Neked is szép estét!

2022. márc. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A méretek shetty, pony, cob, full, xfull.

Ha a pony kötőfék kicsi, akkor cobos kell. Nálunk a Shetland pónik 80-100 cm marmagasság között vannak, nekik shetty kötőfékük van. Ilyen 120 körüli marmagasságú pónikra jó a pony. De előfordulhat, hogy nagyobb a feje.

2022. márc. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szio! 110cm a marja, a cobos nagyon nagy lett rá sajnos. Hatalmas a sörénye, lehet a póni azért áll rajta szarul.
2022. márc. 20. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!