Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovas trükköket ismersz?

Lovas trükköket ismersz?

Figyelt kérdés
És az is érdekel, hogy hova jársz lovagolni, és, hogy hogy ott, hogy tanítják a lovaglást.:) normális válaszokat köszi.:)
2010. szept. 15. 16:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Szia! lovas trükköket nem nagyon tudok=(

Mórra járok lovagolni(fejér megye)

Hát..

Először voltizs hevederrel olyan 20 alkalom aztán megpróbálhatod nyeregbe

Amúgy nagyon jól oktatnak

Hogy érted a lovas trükköket?

leültetni a lovat lefektetni akkor a két első lábát a válladra teszi ilyeneket?

vagy térdelés a lovon felállás malom stb.

2010. szept. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
ja ijesmik.. amiket megtanultál megtanítottak.. meg például kettes ugráás stb...xD
2010. szept. 16. 16:20
 3/17 anonim ***** válasza:

én se ismerek.

Én nyeregbe kezdtem már jópár éve volt nem igazáán emlészem hogy volt. Most úgy kezdenek foglalkozni a kezdőkkel, hogy először az alap egyensülygyakorlatok(malomkörzés ez az amaz) ez amúgy minden lovaglóóra elején bemelegités, aztán tudás szerint ügetés könnyü/tan aztán majd majd vágta.. aztán: kavalettik, pici ugrások aztán nagyobbak. persze ez sok idő:9

2010. szept. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
ahha.:)
2010. szept. 18. 08:45
 5/17 anonim válasza:
meghajlás, lefektetés... spanyol lépés stb :) innen-onnan össze tudsz szedni párat, youtube-on nézz körül a "natural horsemanship" címszó alatt :)
2010. szept. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
ja, és a parelli 7 játék is nagyon hasznos :) ha kell segítség kérdezz bátran. ;)
2010. szept. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
köszii..::) sajnoos én ijeneket nem tanultam... :( igazábóól semmi nagy trükköt nem tudok...:S csak szőréén vágta.. abból leugráás... ügetésbe feállás, gugoláás stb....
2010. szept. 18. 16:50
 8/17 A kérdező kommentje:
ja meg méég az hogy "kéz nélkül" irányatni.. körök stb... de am. máár nem emlékszek mindenree....xD írjatok még.:)
2010. szept. 18. 16:51
 9/17 A kérdező kommentje:

találtam egy jó vidiit... :)

http://www.youtube.com/watch?v=oHQczRbBHxI&feature=related

háát én ennekk a felét se tudom megcsinálni...:S mongyuk néhány megy..:) nagyon okos ez a ló..:) és gyönyörűű...:)

2010. szept. 18. 16:58
 10/17 anonim válasza:

(énírtamutoljárais)

szóval. Honza Bláha kiskora óta dolgozik ezzel a lóval, nagyonsok idő ilyen eredményeket elérni... :) ha már szár nélkül el tudod irányítani a lovat az már jó jel :) nekem volt egy pónim, 2 évig lovagoltam, Cicababának hívják, ha gondolod nézd meg a videóim :) www.youtube.com/user/bettilovescica

csak egyszerűbbeket tudott dehát egy 17éves póninál ez már jó eredmény asszem :)

2010. szept. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!