Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen lovas trükköket ismertek?

Milyen lovas trükköket ismertek?

Figyelt kérdés
meghajlás, tédelés, ágaskodás stb...:DXD és hova szeretnétek eljutni?:) mióta foglalkoztok ezzel? ti tanítottátok a lovaknak?:)
2011. máj. 17. 15:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretném megtanítani a lovamnak a hajolást, és a térdelést.Sokat olvasok neten róla, hogy kell.Ja és a követést is megakarom tanítani. :)
2011. máj. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
bocsi de én ezt hülyeségnek tartom, persze ha te ilyen fajta lovassportot művelsz akkor oké :)
2011. máj. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
http://www.youtube.com/watch?v=G0da4iq2cnA&feature=channel_v.. nos ha ezt a videód meglátod,azt mondod ijen nincs :) játszikkönnyedséggel csinálja a ló azokat amire kéri a gazdája.
2011. máj. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tudok vele 1 szál kötéllel lovagolni. Le tudok csúszni a farán. Nem nagyon időzök trükkökkel, jobban szeretek ugratni. :) De egyébként 1 trükköt meg akarok neki tanítani. Azt hogy ha a fejénél állok és meghúzom a szügye felé a szárakat, rúgjon ki párosan, mint a Las Bandidasban a szürke andalúz. :))) Minden undok embörkét felrúgatnék vele, vicces lenne :)))
2011. máj. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
mi most kezdtük el februárba a természetes lovaglás alapjait.:)XD paciim tudják térdelést, hajolást, kezdtem nekik ágaskodást is tanítani.:) általában szőrén lovaoglok.:)XD köszi az eddigi válaszolóknak!:D
2011. jún. 2. 16:34
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is hülyeség, a ló nem erre való. Az enyém játék közben megtanult 1-2 ilyet pl kövessen, jöjjön szóra, álljon meg, ágaskodás jelre. De direkt ezeket gyakorolni.. hát nem tudom :D Sok sikert.
2011. júl. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!