Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovagló nadrágnál a tapadós...

Lovagló nadrágnál a tapadós felület a fenéknél combnál előnyös vagy nem?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 14. 08:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Biztosan, különben nem tennék rá 😂
2022. ápr. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy jártas ebben, de tapadós, tehát mindenképp azért kell, hogy ne csúszkálj a nyeregben
2022. ápr. 14. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Vannak a különböző boltokban nem pont megfelelő áruk is, azért kérdem, akinek van erről tapasztalata.
2022. ápr. 14. 08:14
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Kettes vagyok. Elnézést. Azt akartam írni, hogy nem vagyok jártas ebben, de túl gyorsan gépeltem.
2022. ápr. 14. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Mivel az üleppel végig simitják a nyerget, nem tudom alkalmas e egy ilyen tapadó felület erre.
2022. ápr. 14. 08:16
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden lónál kell full végigsimítani, egy jól idomított, összeszedett lónál sokszor csak ki kell ülni csípővel, nem kell csúszkálni.
2022. ápr. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tapadós gatyában sokkal jobb, ajánlani tudom
2022. ápr. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
74%
Szilikonos gatyák jobbak. Főleg ha bőr nyeregben lovagolsz nem csúszkál. Amúgy sem csúszkálni kell, hanem megülni a fenekeden.
2022. ápr. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kérdés kicsit olyan, mintha azt kérdeznéd, hogy összefogott vagy kiengedett hajjal jobb lovagolni...:D

Van,akinek bejön a szilikonos nadrág, van akinek nem.

A koncepció amúgy előnyös, jobb tapadást biztosít a nyereghez, de ezek a szilikon cumók nem elegek ahhoz, hogy megtartsanak a nyeregben; akinek nincs stabil ülése, az egy ilyen nadrágban is fog csúszkálni, csak nem annyira.

Nekem túralovagláshoz nem jött be. Maradok a mackó + farmernél. Én személy szerint szeretem, ha egy kicsit "csúszkálok", jobban tudok helyezkedni a nyeregben egy hosszú túrán.

Azt javaslom próbáld ki, és döntsd el magad, hogy neked előnyös-e vagy sem.

2022. ápr. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
én mindenképpen ajánlom, nekem van teliszilikonos meg térdfoltos is, nem érzek nagy külömbséget közte, viszont az anyaga miatt jobban tapad a nyereghez és általában ezt kell elérni hogy ne pattogjunk, ne csúszkáljunk a myeregben. nem kell végigcsúszni a nyergen pl egy vágtaugrásnál, hanem csak a csípőddel kell tolni, de egy helyben maradni a nyeregben. tényleg nem a legolcsóbb választás de szerintem megéri, nekem egy maya delorez nadrágom van már kb egy éve azt használom és semmi baja, nagyon strapabíró és kényelmes.
2022. ápr. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!