Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit jelent, ha a kutyám elég...

Mit jelent, ha a kutyám elég gyakran nyalja a végbelét, és ha felemelem a farkát, piros duzzanatok vannak rajta, és néha pici véres felület is van ott azon a bőrön?

Figyelt kérdés

2012. jún. 29. 15:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy állatorvoshoz kell vinni.
2012. jún. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
persze viszem is, egy óra múlva lesz rendelés, csak gondoltam hátha valaki volt már ilyen helyzetben, és érdekel az emberek hozzászólása.
2012. jún. 29. 15:13
 3/9 anonim ***** válasza:
bűzmirigy?
2012. jún. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
attól is kipirosodik, meg picit vérezhet?
2012. jún. 29. 15:23
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha begyullad a bűzmirigye, akkor igen.
2012. jún. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Na, mit mondott a doki? (Egyébként szerintem is bűzmirigy lesz a gond)
2012. jún. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nekünk is volt ilyen, kaptunk rá egy átlátszó krémet és elmúlt.
2012. jún. 30. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Na, voltunk dokinál. Nem bűzmirigy. Kinyomták neki de üres volt. Azt mondta a doki, hogy allergia. Általában a fül vagy végbél szokott viszketni, vagy a bőr korpásodik és viszket ha allergiás a kutya. Minden esetre megnyugodtam, mert egyik ismerősöm kiskutyájának végbél rákja volt, és ugyanígy vérzett neki, meg nyalogatta, de ez csak allergia. Amúgy a végbélrák legkevésbé az ivartalanított kanokra jellemző.
2012. jún. 30. 10:03
 9/9 A kérdező kommentje:
ja, igen és mi is kaptunk rá egy átlátszó krémet.
2012. jún. 30. 10:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!