Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szabadidős díjlovas versenyre...

Szabadidős díjlovas versenyre mehetek egyedül?

Figyelt kérdés
Még nem voltam versenyen, itthon tartom a két lovam. Szeretném magunkat kipróbálni egy kisebb versenyen díjlovas számban. Viszont edzőm az nincs. Indulhatok csak így egyszem magam? Illetve hol tudok egyáltalán nevezni? Természetesen minden kellő oltása és vérvétele megvan a lónak. Futónk van, szállítani tudok.

2022. ápr. 21. 21:53
 1/2 Nmnmnm ***** válasza:
100%
Szia a szabadidőlovasverseny.hu tudsz regisztrálni
2022. ápr. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szabadidős versenyre mehetsz regisztrált edző nélkül:) 18 év alatt kell lennie egy felelős személynek, de utána mehetsz egyedül (bár mindig jól jön ha társasággal mész és segítenek akár csak lelkileg vagy fizikaliag is:D)

[link] Én itt regisztráltam. Itt megtalálod az aktuális versenyszámokat, ahol tudsz nevezni is.

A lovakat is regisztrálni kell, azt is itt tudod megtenni.

Regisztrált edző nem kell, viszont regisztrált egyesület igen. Ha nem vagy egyesületben, akkor lehet választani "központi" egyesületet (sajnos most nem jut eszembe a neve, de amikor regisztrálsz, akkor úgyis megtalálod), viszont ide havonta/évente tagsági díjat kell fizetni.

Sok sikert a versenyzéshez:D

2022. ápr. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!