Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Pályáról lehozott telivérek?

Pályáról lehozott telivérek?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy ilyen lovakat hol lehet találni?

Milyen árban vannak?

Mennyire szokott később lenni abból problémájuk, hogy hamar tanították őket? (gondolok itt pl. láb, ízületi problémákra)

Díjugratásra, esetleg díjlovaglásra alkalmasak lehetnek megfelelő átlovaglás után?


Aki bármit is tud a témáról ne tartsa magában, mindenre kíváncsi vagyok.



2022. jún. 8. 15:51
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van telivérem. 4 évesen hoztam el, nem volt jó versenyló, kb. 3 versenyen futott, de még tréningben volt. Eddig semmilyen lábproblémát nem láttam nála. Viszont én vártam 1 évet, mire újra felültem rá, 5 évesen, addig legelőn volt. Aztán szinte teljesen elölről kellett kezdeni a belovaglását. Földről szuper volt, de hátról nem értette se a csizma, se a szársegítségeket. Most 11 éves, közben lett egy csikónk tőle. Nálunk haladó lovasok lovagolják. Terepen még mindig rohan, ha hátul megy. Ugrani nem ugrunk vele, csak kisebb X-eket. Tudna ugrani, de mi nem díjugrató lovarda vagyunk.

Mindenképp hívj hozzá szakértőt az átlovagláshoz. Díjlovaglásra szinte bármelyik ló megfelel. Díjugratásra is jó lehet, ez a lótól függ.

2022. jún. 11. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!