Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lehet haspólóban lovagolni?...

Lehet haspólóban lovagolni? Nem lesz tőle baj?

Figyelt kérdés

2022. júl. 8. 15:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Ha nem esel le, addig nem.
2022. júl. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%
Hasznalj naptejet arra a reszre is, es akkor nem lesz. Milyen kerdes ez... kutyat setaltatni lehet rovid nadragban?
2022. júl. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
30%
2es jelentve, 3as minek szólsz hozzá ha hülyeséget írsz ? Lóról lesik, lenyúzza a bőrét, akár a felszereléssel ami a lovon van pl nyereg, stb, terepen meg aztán végtelen módon lehetséges, ezektől némileg véd egy normális póló. Kutya sétáltatás hol közelíti meg ezt a veszélyt? Ha el is ránt, max a térded horzsolod le, meg kezed ha magad alá kaptad... gondolkozz kérlek, ingyen van...
2022. júl. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%

4,

De, pont ugyanaz. En lehorzsolom a terdem, mert nincs rajtam hosszu nadrag. Ő konnyebben lehorzsolja az oldalat, mert nincs rajta rendes polo. Komolyabb serulestol nem véd meg a póló. :D

2022. júl. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
31%
Még jó, hogy nem azt ajánlod, hogy egyből rövid nadrágot is húzzon alá...
2022. júl. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
94%
Nálunk a lovi vezető a haját tépi, ha haspólóban, ujjatlanban, vagy nyitott vállú pólóban ülünk fel. Sajnos rengeteg lovas beszólogat ok nélkül egymásnak, de ezen kívül semmi bajod nem lesz tőle:)
2022. júl. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
51%
Egyáltalán nem ok nélkül ragaszkodnak a normális öltözködéshez....
2022. júl. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
76%

Tényleg "biztonságosabb' egy normális póló, kevésbé horzsolod meg magad ha bármi történne. Nagyobb, komolyabb lovardáknál nem szokták engedni, de kisebb vidéki helyeken általában szabad.

Ahová én járok nyáron, főként a táborokban a lányok legtöbbször csak egy sportmelltartóbán vannak.

2022. júl. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Hová tűnt az én válaszom?! :O
2022. júl. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
47%
7es vagyok, lehet hisztizni , lepontozni, de okkal kell hosszú, feszes nadrágot és nem lobogó, bő és kellően hosszú pólót/felsőt, stb hordani.
2022. júl. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!