Kezdőoldal » Állatok » Lovak » 8eve lovagolok, sajnos nem...

8eve lovagolok, sajnos nem lovas csaladba születtem, és nem vagyok kő gazdag, nincs. De nagyon küzdök azért hogy díjugrató lehessek. Szerintetek sikerülhet?

Figyelt kérdés

2022. aug. 29. 01:09
 1/7 anonim válasza:
100%
Igen.
2022. aug. 29. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Rajtad mulik. Masok velemenye ne szamitson igy az itteni valaszoloke sem. Tegyel meg mindent amit tudsz es szard le azokat akik aztmondjak, hogy nem fog menni.
2022. aug. 29. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Utcsó válaszoló látom nagyon fáj,hogy a szüleid nem fizették a lovaglásod😆
2022. aug. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem igen, sose add fel mindíg van remény ki tudja hova sodor az élet, lehet lesz egy jól fizető állásod és tudod finanszírozni ezt a sportot meg a versenyzést is
2022. aug. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy sikerülhet! Semmi se lehetetlen. Ha nagyon kitartó vagy, akkor is ha nagyon sok nehézségekben ütközöl és nem adod fel, akkor garantáltan, hogy sikerülni fog! :)

Ne hallgass a negatív véleményekre.

2022. aug. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

Persze, sikerülhet! Csak légy kitartó és küzdj az álmaidért. Ne add fel! Nálunk a lovardában, akiben látnak lelkesedést és lehetőséget, a legképzettebb iskolalovakkal elviszik versenyre. Bár nálunk nagyon jó ugrólovak vannak az iskolalovak között.

Én is hamarosan versenyezni kezdek, nem vagyok kő gazdag, heti két edzést fizetnek, de havi egy verseny árát is hajlandóak a szüleim (persze dolgozom és én is fizetek bele)

Hajrá, így tovább, ne add fel! :)

2022. aug. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sikerülhet!
2022. aug. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!