Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A ló mennyire kötődik az...

A ló mennyire kötődik az emberhez? Amikor a gazdájával kedvesen összedugják a fejüket, esetleg puszit adnak egymásnak stb azok nem megrendezett képek? Tényleg kötődhet igy egy ló az emberhez?

Figyelt kérdés
Üdv sok ilyen képet láttam,múltkor pl a rendőrség facebook oldalán láttam lovas rendőr képeket ott ugyan pusziszkodás nem volt, de látszódott 1-2 képen szerintem, hogy a ló tényleg kötődik a lovasához. TV-BE ill neten is láttam sok olyat ahol látszott a ló és az ember közötti érzelem, SzóvaL ezt szeretném kérdezni, 1 ló mennyire tud kötődni az emberhez? (itt főleg arra célzok ha 1 lónak nem váltogatják a lovasait, hanem kb élete végéig ugyan az. ) köszi.
2022. nov. 29. 18:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
65%

Ezért most mindenki a világon le fog pontozni, de szerintem nem kötődik különösebben. Megismeri a gazdáját, talán valamennyire szereti is, de inkább egymást szeretik. Közel sem olyan mint egy kutya. Ja, és a kutyák sem egyformák.

Nagyon szeretem a lovakat, kb. húsz éve van lovardám, kiképzek,versenyzek is, de én így látom. Ti meg lássátok másképp, ha jobb érzés azt hinni, hogy ragaszkodik hozzátok a ló.

Inkább a macskához hasonlóan kötődnek. Arról is megoszlik az emberek véleménye...

Én pont ezért szeretem őket

2022. nov. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Azt hogy kötődik e azt tudósok is bizonyitották nem? A kutyálhoz pl szerintem se hasonlitható a gazdihoz való kötődés, de ugye a lovat nem engedjük be a házba (aki ugye lakásba tart kutyát) nem vesszük ölbe stb. :)
2022. dec. 1. 10:43
 13/13 anonim ***** válasza:
Igen 10es. (9es vagyok)
2022. dec. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!