Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mennyi a bertertas?

Mennyi a bertertas?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Valaki esetleg tudja a hunkadombi lovardaba mennyi a bertartas? Mas neven is reklamozzak magukat fonix lovarda. De ha esetleg ismertek budapesti lovardakat ahol jo aron van bertartas akkor otletekez irhattok!
2023. júl. 21. 17:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Attól függ, milyen szakágban lovagolsz! Ha díjugratásban versenyzel akkor jó lenne ha egy sport lovardába tartanád a lovadat. Ha csak hobbi szinten lovagolsz, akkor szerintem nem kell versenyistállóba tartani hanem például egy lovastanya. Ha terepekre, túrákra mész, akkor túra lovardákat .(Nem tudom mi a pontos neve) Szerintem így válassz lovardát. Remélem tudtam segíteni. :)
2023. júl. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ma már egy putriban is legalább 60-70 ezer/hóról indul. Egy normálisabb lovardában 90-100 ezertől reális.
2023. júl. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!