Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Átlagosan egy felnőtt ló...

Átlagosan egy felnőtt ló szellentésekor hány deciliter bélgáz ürül az éterbe és hány kilopascal nyomással szabadul el a felgyülemlett energia?

Figyelt kérdés

#ló #Mustang #Cocó
2023. aug. 22. 09:12
 1/9 A kérdező kommentje:
Szokott neyríteni mikor a citromot repíti?
2023. aug. 22. 09:19
 2/9 anonim válasza:
A lovak bélgázának mennyisége és nyomása számos változótól függ, például az étrendtől, az egészségi állapottól és más körülményektől. Így ezekre vonatkozóan nincs általánosan elfogadott standard adat.
2023. aug. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy egyetlen szellentésről, vagy pl. az egy óra (60 perc) alatt kummulált összteljesítmény átlagparamétereiről van-e szó.
2023. aug. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az éter, amibe belekerül, milyen koncentrációjú, és milyen nyomáson van a tárolóeszközben? Metiléter, etiléter, propiléter, vagy más?
2023. aug. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Komoly a kérdés! Egy lakodalomban bevonulást tervezünk lóháton egy nem túl jól szellőző fóliasátorba. A szervezők attól tartanak, hogy a sok eregetett lógalambbal egyidőbe valaki rágyújt a szivarkájára és felcsap egy lángcsóva ami leégeti a menyecske és a lövőlegény kosztümét ami alatt ádámkosztümök vannak beretválatlan állapotban.
2023. aug. 28. 16:21
 6/9 anonim válasza:
A valóságban a ló bélgázának önmagában való gyúlékonysága alacsony, és általában nem okoznak tűzesetet.
2023. szept. 1. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
sajnos helytelen válasz erkezett. a pacik eregettek rendesen. Józsi rosszaló családja pedig tűkön ülve bablevesket fogyasztott merők Anállal. Az egyik ló mint a géppityu úgy durrogtatott bele a násznép szájába kis paksi mogyorókat. A sátor összedőlt. Az az anyós megfogta a ponyva alatt még utolsónak álló tartórudat de sajnos a veje ágaskodó szerszáma volt az így a be nem teljesült házasság tönkre gurult. Lókoszosan ruha nélkül kimásztunk a lepel alól és belevonatoztunk a napleventébe. Én, levente voltam a mozdony engem egy ló követett ☺️ micsoda nap colt
2023. szept. 4. 10:45
 8/9 anonim válasza:

Nagyon sajnálom, hogy tönkre tették az eseményt! :( Merők Amálka és Józsi bácsi legalább próbálta jól érezni magát, én is nagyon szeretem a leveseket, nem tudja elvenni semmi sem az étvágyam, ha levesekről van szó. De legalább tűzeset nem volt, ha jól vettem ki a leírásodból.


Ez egyébként valami falusi babona, hogy senki nem érhet a leendő férj péniszéhez a ceremónia alatt? Ez olyasmi, mint hogy nem láthatja a vőlegény a menyasszonyt, a menyasszonyi ruhában? Sajnos nem ismerem Paksot, de hobbim a népszokások tanulmányozása, megírnád kérlek, hogy mi ennek a háttere?


Egyébként még annyit hozzátennék, hogy ha ennyi miatt le lett fújva az egész esküvő, akkor jobb is, mert úgyis válás lenne a vége.


Szép napot!

2023. szept. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! A kövi niceÉjszakát az isti álló tetejére törvezzük, mert ottan nem zavarnak a prüntyögő pacikakikák 🙃 szeretném nagyon közelről megörökíteni az aktust, természetesen örökörvényű emlék lesz a menyecskemérnöknek és nekem is. Ahogy a puna megharapja a virslit és döfködik egymásra a bondor szőrszálakat, mint darazsak a háztartási fulllánkot
2023. szept. 8. 09:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!