Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Felmondok a munkahelyemen a...

Felmondok a munkahelyemen a felgyülemlett szabimat a gyed alatt kifizetik egy összegben .mennyit kell fizetniük? Mióta eljöttem volt béremelés nekem a régi béren alapján kell vagy a megemelkedett alapján?

Figyelt kérdés
2023. jan. 11. 10:38
 1/6 anonim ***** válasza:
75%

És miért?

Van új munkahelyed? Mert anélkül nettó baromság.

Egyébként honnan szeretnéd, hogy megjósoljuk?

Ha nem mentél vissza 1 napra sem, akkor nem kötelesek bérrendezésre.

2023. jan. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha nem dolgozol az új béredért egy napot sem, akkor a régi alapján fognak fizetni.
2023. jan. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem mentem vissza dolgozni . Azért még vállalkozásba kezdünk,mivel 3. Gyerek így nem szeretnék 10 órát plusz utazási időt távol lenni a csaladomtol így megpróbálunk nekem egy kis vallakozast indítani. megkérdeztem ki fogják fieztni egyben felmondás után a szabimat csak elfelejtettem ezt megkérdezni és már nem szeretném őket zaklatni ....gondoltam itt megkérdezem de az a gond hogy itt arogans válaszokon kívül nem sok jóra számíthat az ember. Pld mi köze van az elsőnek ahhoz hogy miért mondok fel... Ha kíváncsi kérdezze meg....és nem megjósolni kell hanem ha valaki így járt mint én tapasztalatot megosztani.

Nem pedig bele ugatni más dolgaba ne nem tudok segíteni nem rugok bele senkibe....köszönöm szépen a választ kettes válaszoló.

2023. jan. 11. 12:49
 4/6 anonim ***** válasza:
58%
Én is felmondtam mikor lejárt a gyesem. Nem tudtam volna több műszakban dolgozni. Sajnos már nem tudom hogy mi alapján fizettek, de nem keveset kaptam.
2023. jan. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Kedveske, a szabi attól függ, hogy hány éves vagy, hány gyerek van, mennyit vettél ki a szülés évében, mikor szültél...

Elárultál ebből bármit is?


Azt pedig hogy miért mondasz fel: PONT HOGY JÓINDULATÚ kérdés volt. Bukod a nyugdíjat, ha felmondasz, pedig a GYES alatt is ketyegne, ha van munkahelyed.

2023. jan. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Alltalanosagban Kérdeztem hogy az új megnövekedett bérem alapján lesz a szabadságom vagy az alapján amikor elmentem gyedre.? Ehez nem kell semmi adat .vallakozast indítunk,sajnos nem tudok visszamenni mert messze van és három gyerek ,háztartás mellet nem tudok 10 órát dolgozni gyerekeket sem tudom hova tenni az iskola óvoda kívül ,így marad hogy egy kis vallakozast indítunk ahol kötetlenebb a munkaidőm.
2023. jan. 11. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!