Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Debrecenben és környéken...

Debrecenben és környéken lovaglási lehetőség?

Figyelt kérdés

A Debreceni Egyetem lótenyésztő, lovassportszervező agrármérnöki szakára járok. Sajnos mivel sokan vagyunk, ezért kevesebbet lovagolunk, mint amire számítottam, minőségében persze messze a legjobb hely, ahol lovagolok, de szívesen járnék más helyre is, hogy gyorsabban tudjak fejlődni.

Egyébként kb 15 éve lovagolok, nem vagyok már kezdő, leginkább ülésjavítás lenne a cél, valamint REV-re való felkészülés (bár erre lesz lehetőségem az egyetemen, így inkább ülésjavítás, általános fejlődés). Ezért keresnék olyan helyet, edzőt, ahol lenne erre lehetőség heti 1 max 2 alkalommal az egyetem mellett. Örülnék, ha megosztanátok velem a tapasztalaitokat.

Köszönöm szépen!

(Már kiírtam egyszer ezt a kérdést, csak rossz kategóriába tettem, úgyhogy bocsi, ha másodszor látod)



2023. szept. 30. 13:29
 1/8 anonim ***** válasza:
19%
Körmend.
2023. szept. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A Kartács utcára jársz jelenleg?
2023. szept. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen a Kartácsra. Csak plusz lovaglási lehetőség nincs, órarenden kívül mert sokan vagyunk és relatíve kevés a ló.
2023. szept. 30. 15:02
 4/8 A kérdező kommentje:
Első válaszoló, köszi de mint látod, Debrecen környékén keresek, Körmend meg az ország másik végén van.
2023. szept. 30. 15:07
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én jártam a Kartács utcára régen, akkor ezek szerint már nem lehet csak úgy járni oda lovagolni?

Vagy hogy kell ezt elképzelni, hogy órarenden kívül nem lehet menni?

Esetleg a Pallagi Táltos Lovalda?

Mert lovagolni sok helyen lehet, de az csak olyan "tanyalovaglás", ha neked edző is kellene, tehát aki technikát is fejleszt, ahhoz komolyabb hely kell.

2023. szept. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Azt nem tudom biztosra, hogy egyáltalán nincs lovasoktatás, nekünk annyit mondtak amikor rákérdeztünk, hogy plusz órára nincs kapacitásuk.

Igen, egy komolyabb helyre gondoltam, a “tanyalovaglás” az úgymond megvan, itthon nem a legkomolyabb hely, ahol lovagolok, inkább csak a lovak miatt járok ide, nem azért mert olyan kiemelkedő lenne az oktatás.

2023. szept. 30. 15:33
 7/8 anonim ***** válasza:
68%

Tessék választani:

[link]

2023. szept. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én a Varázsvölgy Lovasudvarba járok, nagyon kedves az edzőnő, mindenre figyel és maga a hely is nyugodt.

[link]

A lovak is békések és jól tápláltak.

Az utóbbi időben egy másik kis házzal bővült.

Ha egyeztetsz vele egy időpontot, biztosan szívesen ad órákat.

Ha kérdésed van, írj.

2023. okt. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!