Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 15 éves lányomnak milyen...

15 éves lányomnak milyen nyári diákmunka lehetősége van Debrecenben vagy környékén?

Figyelt kérdés
Sehol sem találunk diákmunkát, mert vagy nem veszik fel őt 16 év alatt, vagy beteltek a helyek, vagy csak pultos/ügyfélszolgálatos munkák vannak, de azt ő nem vállalja be. Tudtok ajánlani valamit? Köszönöm.

2022. jún. 24. 13:32
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Mivel kb minden eshetőség kiesett, így semmi. Pláne már ilyenkor amúgy is lehetetlen találni.
2022. jún. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
23%

15 évesen még a tanulásra kéne fókuszolni. Pl.: Nyáron felkészülni egy nyevvizsgára.


Kicsit úgy érzem te akarod, hogy ő dolgozzon nem fordítva, mert te rakod fel a kérdést helyett, amibe leírod, hogy közösen kerestek.


Ezt nem neki kéne akarni?

2022. jún. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%

Jaj de olyan rossz vagy előző.


Én ennyi idősen másra sem vágytam csak hogy egy kis saját pénzhez jussak amit elkölthetek magamra, pláne hogy nem is álltunk túl fényesen anyagilag. Az más kérdés hogy én se nagyon találtam diákmelót csak mikor már 18 elmúltam.

2022. jún. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
86%

Ebben a helyzetben és ennyi idősen semmi. Sok helyen 16 év minimum, és ahogy írtad is, hamar betelnek a helyek.

Különlegesebb hobbival vagy tudással van esély pénzt keresni ennyi idősen. Pl. én weboldalt és word doksikat szerkesztgettem ismerős vállalkozónak. Ismerős fia kézzel nevel madarakatt és azokat adja el szülők segítségével.

2022. jún. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
77%

Sokkal-sokkal előbb kell elkezdeni keresgélni.

16 év alattit én pl. semmiképp nem alkalmaznék!

2022. jún. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!