Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Jó lovarda a 13. kerületben...

Jó lovarda a 13. kerületben vagy környékén?

Figyelt kérdés
Az aranypatkó és a Nemzeti Lovarda közel vannak hozzám, esetleg ezekről vélemény? Mást is ajánlhattok, de jó lenne ha tömegközlekedéssel egy órán belül elérhető lenne.

2023. okt. 15. 17:05
 1/1 anonim válasza:
100%

Mi a cél? Egyébként a véleményektől függetlenül érdemes minél több helyet kipróbálni. Esetleg a Cifra lovasiskola, bár személyes tapasztalatom nincs, de jókat hallottam róla. Göd fele érdemes lehet még nézelődni, a vasútvonal közelében több lovarda is van, ha ez opció.

A Nemzeti nem tudom mennyire jó, én rengeteg embertől hallottam, hogy annyira nem az, de szerintem oda csak akkor érdemes annyi pénzért elmenni, ha tényleg úgy érzed, hogy neked az nagyon tetszik és kiemelkedően jó órát tartanak.

2023. okt. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!