Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Olcsó, gyorsan vizet magába...

Olcsó, gyorsan vizet magába szívó szénapellet?

Figyelt kérdés

Valamilyen olcsó kategóriás szénapelletet keresek, ami gyorsan felszívja a vizet, nem kell rá órákat várni. Csak napi 2 maréknyit kapna belőle a ló, amibe bele tudom neki keverni a vitaminjait, nem hízlaló célzattal enné napi kilószámra. Fontos lenne, hogy viszonylag gyorsan és jól felszívja a vizet, mert sajnos ahogy egyre téliesebb az idő, annál kevesebbet tudok kimenni a lovakhoz a gyerekek miatt. Van, hogy 10 percem van csak. Most Purina bázis lótápot kap, napi 2 maréknyit, de ez sajnos nagyon hosszú idő alatt szívja be a vizet, ezért sokszor otthagyja/szétmaszatolja az egészet az orrával. Ezt jelenleg 9000 Ft/20kg áron veszem, hasonló kategóriában szeretnék szénapelletet venni.


Köszönöm a segítségeket!



2023. okt. 20. 18:07
 1/2 A kérdező kommentje:

[link]


Erről valakinek van tapasztalata?

2023. okt. 20. 18:14
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem bevált, nagyon jó és olcsó. Ha picit széttöröd, és langyos vizet engedsz rá, kb öt perc és kész (én nagyobb adagban szoktam, az ennyi). De vegyél először csak egy-két kilót, próbáld ki.
2023. okt. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!