Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen játékos feladatokat...

Milyen játékos feladatokat lehet csinálni egy 10 hónapos csikóval?

Figyelt kérdés
Adott egy mindjárt 10 hónapos csődör csikó. Jól szocializált, nem bunkó, szereti az embereket, köthető, vezethető, lábait adja, szoktunk vele répatornázni kicsit, de egyelőre ennyi. Mostanában viszont egyre jobban “unja” ezeket a feladatokat, ezért arra lennék kiváncsi, mit lehetne vele csinálni? Egyébként majd parellizni szeretnénk vele, de ahhoz meg szeretném várni a körkarámot, úgyhogy várom az ötleteket, hogy milyen kreatív feladatok vannak a tarsolyban. :)

jan. 29. 19:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Érzéketlenítést tudom javasolni, főleg amíg még kicsi. Fóliával, lószállítóval, vízzel, kinyíló esernyővel, labdával, mindenféle dologgal amitől félhet. Később kamatozni fog. Ha a nyugodt anyukáját is bevonod, aki ezeket már ismeri, nem fél tőle az a legjobb.
febr. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a második válaszolónak, ezek tényleg hasznosak, nem is tudom miért nem jutott eszembe.
febr. 12. 08:04
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Örülök, hogy tudtam segíteni:)
febr. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!