Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit tegyek, félek, hogy...

Mit tegyek, félek, hogy kérdezzem meg?

Figyelt kérdés
Tehát most szeretném megkérdezni nevelő apum, hogy járhatok e lovagolni. Lehet megengednék, csak félek, hogy amikor elmondja anyának nem fog neki örülni és meg fog szidni. Nyilván azt is elfogadom és megmértem, ha nem engednek bár nem fog jól esni.
márc. 4. 20:00
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Hány éves vagy?
márc. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Aligha töltötte be a tizenhatot.
márc. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Két opció van: megkérdezed vagy nem kérdezed. Más választási lehetőséged nincs. Magadban tartod és biztos nem szidnak le, vagy megkérdezed, hogy mehetsz-e lovagolni és talán megszidnak, bár nem értem, mire fel, hacsak nem kezdesz erőszakoskodni "nem" után.
márc. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
Miért szídnának meg egy kérdésért?
márc. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekkoromban tisztán emlékszem, hogy volt egy hasonló próbálkozásom csak nem lovaglás, hanem Kangoo órára szerettem volna menni a testvéremmel. Mondanom sem kell, hogy nekünk konkrétan leordibálták a fejünket, hogy mit képzelünk magunkról, hogy szórni akarjuk a pénzt... Nagyon rosszul esett. Igaz nem vetett fel a pénz bennünket, 200 Ft volt mindig kikészítve reggelire.


De nem szeretném elvenni a kedved, csak eszembe jutott mi is mennyire féltünk megkérdezni és lett is balhé belőle...

Nem tudom te mi okból félsz megkérdezni, de remélem te szerencsésebb leszel, mint mi.


Azt javaslom nyugodtan próbáld meg megkérdezni, nincs veszítenivalód. Ha nem engedik nem, de legalább nem agyalsz rajta, ha pedig igen biztosan örülni fogsz neki.

márc. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%

Kérdező és #5: ilyenkor annyira sajnállak titeket, nagyon rossz érzés lehet így gyereknek lenni, hogy ilyen (sport) vágyakért kikaptok. 😕 Ha azt mondom, hogy nyelv piercing vagy tetkó, oké, akadjon ki egy szülő (bár én nem akadtam ki, mikor a 17 éves lányom bedobta a témát). De sporton… Mondjuk én pont lovasedző vagyok úgyh nem akadtam ki, ha a gyerek lovagolni akart. 😀

Kérdező: ha attól tartasz, hogy nem akarnak elengedni, készülj fel alaposan az ellenérvekre. Pl: marad-e időd tanulásra? (Nyilván, de a jegyeid rovására ne menjen, nyugtasd meg őket is, h így lesz. ) vagy: veszélyes. Igen, az, de mondd h lesz rajtad kobak, hogy nyugodt lóval tanulsz és tapasztalt oktatóval. Vagy: drága. Ajánld fel a segítségedet a házimunkában, ennek kompenzálására, stb. Hozd fel a pozitív oldalait: állatokkal foglalkozni és sportolni, jó levegőn lenni nagyon fontos egy fiatal szervezetnek, barátokat szerezhetsz, kitartást tanulhatsz általa. Végletekig lehet sorolni. 🙂 okosan gondold végig, mik lehetnek az ellenérvek és készülj egy “védőbeszéddel” 😉

márc. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
66%
#6 Te fizeted vagy ingyen járhat hozzád? Nem biztos, hogy a szüleiből a jószándék hiányzik. Talán az anyagiak számítanak a családban.
márc. 5. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7: igen, lehet h az anyagiak hiányoznak, de ha ez a helyzet sem kell leszidni egy gyereket. Vannak lovardák, akik segítségért cserébe oktatják a gyerekeket.
márc. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Megengedte, bár nem lovardába, hanem a szomszédunknak van egy belovagolt lova és azt mondta beszél majd vele, egyelőre csak ennyi:)
márc. 5. 19:37

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!