Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Imádom a shetlandi pónikat!...

Imádom a shetlandi pónikat! De nem tudok a lovakról szinte semmit! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
semmit se tudok a tartásukról,viselkedésükről és szeretnék mindent tudni róluk!!!segítsetek légyszíves!!!:(
2011. febr. 15. 21:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
52%
Ha 100 könyvet elolvasol, lovat akkor se vegyél! Majd csak utána ha tudod mi az a LÓ! A könyvek sem egyformán írják le a dolgokat mindegyikben más van... ezt úgy a legjobb, ha minél többet találkozol élő lovakkal és foglalkozol velük! Kitapasztalod mikor mit miért csinálnak, a betegségek tüneteit jobban látod, tudod mivel kell etetni, milyen minőségű takarmánnyal stb... a könyvekben is akad néha jó dolog, de az édeskevés
2011. febr. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%

Ennyi erőből senki se vegyen lovat mert interneten is mindegyik más oldalon mást jelentenek a kifejezések, vagy viselkedések, illetve szőrük színe. Ritka nagy h.ülyék vannak ezen az oldalon. -.-" Én 5 lovas könyvet olvastam el. Ahogy a könyvbe le volt írva, hogy hogy lovagoljam be a lovat úgy lovagoltam be az enyém is. Nézd nekem sikerült! Semmi baja a lovamnak. Magam neveltem fel 2 hónapos korától. Voltak bolond napjai de túléltem. Felneveltem és egy gyönyörű egészséges szelíd ló lett belőle. Immár 6 éve. Hozzám jönnek ha gond van a lovaikkal. És jó formán könyvekből tanultam, és a képzeletembe lejátszottam! (=


Ui.: Nem hülyeség! (=

2011. febr. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Azért nem kell hülyézni, mert neked sikerült... Én szinte lovak között nőttem fel, mivel mihelyst tudtam egyedül ülni édesapám a ló hátára ültetett bent az istállóban és nekem onnantól kezdve a lovak a mindenem. Olvastam én is könyveket, de több a negatív mint a pozitív vélemény! Gondolom azt Te sem könyvből tanultad meg, h. hogy kell kezelni egy patairha gyulladást, vagy hogy kell kifaragni a nyírja mentén h. ne vágj elevenbe, esetleg a szürke hályogot hogy tüntesd el a szeméről stb... mert lehet most azt mondani h. szólsz orvosnak... és ha nem tudsz? Elő a könyvet és majd kitalálod, lejátszod magadban mit hogy kell? :)

Lehet neked sikerülne, mert bölcs és okos, vagy de van akit tanítani kell és érdemesebb ha olyantól tanul ki világéletében ÉLŐ lovak között élt, nem könyvbéli lovak között!

Bocsi, de én ezt így gondolom

2011. febr. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!