Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a különbség a mén és a...

Mi a különbség a mén és a csődör között?

Figyelt kérdés
:)
2011. ápr. 5. 15:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Ugyanazt jelenti! Érett,szaporodni képes hím (fiú) ló,négy éves,vagy idősebb.
2011. ápr. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
akkor pl.a lovasok.hu-n,amikor az eladó lovakba megyek,mért adja azt ki választási lehetőségeknek,hogy kanca,mén vagy csödör?? :)
2011. ápr. 5. 19:20
 3/8 anonim ***** válasza:

Te nem tudom mit láttál, ha én az eladó lovak oldalára megyek akkor oldalt ez a három lehetőseég fogad: mén kanca herélt

A csődör és a mén egy és ugyanaz.

2011. ápr. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
bocsánat,akkor csak valamit félrenéztem :$ és köszönöm a válaszokat :)
2011. ápr. 5. 20:14
 5/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy pont olyan pacit néztél ahol mén volt kiirva az információnál meg csödört írtak és így zavarodtál bele!


Megesik az ilyen.


Megesik, hogy a csiga elesik! :D

2011. ápr. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ugy erted fedezomen meg csodor. Az elso ugymond legalisan csinalhat utodokat, de nem tom pontosan hogy van, kerdezz meg szakertot.
2011. ápr. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 lovasoktató ***** válasza:
Nálunk a csödör a fedeztetési engedély nélküli him nemű ló.A mén fedeztetési engedélyel rendelkezik.Szak nyelven igy használják.
2011. ápr. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Diamond's master ***** válasza:
54%
A csődör az az a ló, amelyet még nem heréltek ki, tehtá képes szaporodni. A mén egy kategória, ebbe beletaroznak a herélt lovak is (tehát a MÉN csoport, a hím lovak összesége)
2011. jún. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!