Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Melyik a legolcsóbb lovasbolt?

Melyik a legolcsóbb lovasbolt?

Figyelt kérdés

nagy lovas?stb...

szeritetek?


2011. ápr. 19. 16:53
 1/8 anonim válasza:
én a klpbe és az imagine-be járok, az imagine olcsóbb, de a klpnek jobb cuccai vannak.. viszont nyeregért nem érdemes klpbe menni;)
2011. ápr. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miért nem érdemes a klp-be menni nyerget venni meg cuccokat?Én ott szeretnék majd venni,és jó lenne ha tudnám,bocsi hogy nem a kérdésedre válaszolok!
2011. ápr. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

háát, nem tudom, a klp az tattini márkaolt, az pedig nem a leolcsóbb sztem. egyébként én is ebbe a két boltba szeretek járni, mivel az itteni cuccok tényleg tartósak. Pl nadrágot már sokféle márkát kipróbáltam, de egyedül a tattini gatyám nem ment szét..


a legolcsóbb sztem a nagylovas és a fouganza. ja és a paint horse lovasboltban katalógus ár alatt lehet kapni pl horze és tattini cuccokat, sztem jó hely nagyon :)

2011. ápr. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja én azt hittem azért mert becsapnak vagy vmi,nem is tudom miért hittem ezt mi tattini és fouganzát szoktunk venni más boltokban,eddig még nem voltam abban a klp-es boltban.
2011. ápr. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

A válasz írója 85%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 08:30


most mondok egy konkrét példát: díjlovas nyerget a klpben (daslö nyereg, hasított műbőr) 50.000 ért láttam, az imagineben pedig a pfiff nyereg valódi bőrből 60.000ft. az igazi bőr pedig azért (persze megfelelő ápolással) csak tartósabb, mint a műbőr. és inkább fizetek 10.000 fttal többet és használom x évig a pfiffes nyerget minthogy a daslöm egy év után szétmenjen..mert egyik ismerősömmel előfordult. és sztem sokkal kényelmesebb a pfiff, jobban ültet, meg szebb is mint a másik:)

2011. ápr. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ráértem ezért megnéztem 3 márkát:Tattini,KLP és Fouganza!Csak néhány dolgot néztem meg!Mindenből a legolcsóbbat.Ezeket néztem:Kantártartó,Kantár,Kötőfék,Vezetőszár,Bokavédő,Futószár,Zabla,Szár,Heveder,Kengyel,Kengyelszíj,Nyeregalátét,Nyereg,Patakaparó,Kefe,Gumis vakaró,Sörényfésű,Vízlehúzú.

Íme az eredmény:

100540Ft Fouganza

93644Ft Tattini

71750Ft KLP



Remélem hogy segítettem és ezekez a TÉNYEKET látva jól döntessz!Sok jó Lovaglást!

2011. ápr. 22. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 liaison válasza:
szerintem nem azt kell nézni, hogy melyik a legolcsóbb, hanem hogy ár/érték arányban melyik a legjobb. az is fontos, hogy egy típusú termékből több féle árban és minőségben tartsanak cuccokat. a KLP sztem ebben nagyon jó.
2012. nov. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szerintem ne azt nézd, hogy melyik a legolcsóbb mert akármilyen szart megvehetsz olcsón de az nem biztos h tartós. a minőségét is figyelembe kell venni. klp elég jó, de én a horze-t ajánlom. (mondjuk az nem olcsó)
2013. febr. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!