Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mennyit ér egy kecske vagy...

Mennyit ér egy kecske vagy kettő? Valyon lehet belőlük egy kisebb póni cserét csinálni?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 24. 18:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát nem hinném, két kecske felér egy póni lóval...
2011. ápr. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát igen erre én is gondoltam de azért megkérdeztem XD köszi:D
2011. ápr. 24. 18:31
 3/9 A kérdező kommentje:
És valyon egy malacért? vane gy elég kövérXD
2011. ápr. 24. 18:32
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát megmondom őszintén, nem tudom ezen állatok értékét..:) de szerintem egy póni azért nem cserélendő el haszon állatokkal. Inkább vegyél, vagy ha nem akarsz venni lehet örökbe fogadni is akár... De ha gondolod alkudozz valami gazdával, hátha bejön..XD
2011. ápr. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 tetris ***** válasza:
Adj fel egy hírdetést! Egy-két kecske, vagy egy dagadt disznó elcserélendő pónilóra. Minden megoldás érdekel! Jelige: Mekk Elek
2011. ápr. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi:) Am igen gondolkodtam az örökbefogadáson köszi mégeygszer:D
2011. ápr. 24. 18:46
 7/9 anonim ***** válasza:
Egy felnőtt kecske, ha fejős + jó fajta max 15ezer. Egy normál, semmi extra kecske akciósan 8ezer.
2011. ápr. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
hát attól függ hogy a malacod milyen súlyú ha van olyan százötven százhatvan kg az ötvenezer körűlmozog egy választási póni hatvanezer körűl ár egyeztetéssel lehetséges
2011. ápr. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
KÖszi mindenkinek ! :)
2011. ápr. 26. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!