Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Megfelelő társ-e egy shetlandi...

Megfelelő társ-e egy shetlandi póni mellé egy kecske vagy egy birka?

Figyelt kérdés
Jelenleg nincs lehetőségem állatokat tartani, de az esetben, ha később lenne, erre a dologra mindenképpen kíváncsi lennék. :)
2011. máj. 16. 11:27
 1/9 anonim ***** válasza:
persze,hogy megfelelő társ:)Az én lovamnak a kuytám a legjobb barátja és sokat játszanak.
2011. máj. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem megfelelő. Megfelelő egy másik lóféle. De jobbhíján a birka, kecske is elfogadható.
2011. máj. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat!
2011. máj. 16. 11:34
 4/9 anonim ***** válasza:
jó, de a legjobb egy másik póni lenne.
2011. máj. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
társ mindenféle képpen kell a lónak/póninak, ha az anyagi helyzet nem enged egy másik lovat/pónit, akkor egy kecske vagy birka is megfelel :)
2011. máj. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen a második válaszolót tudom megerősiteni a ló mellé csak egy másik ló a legjobb barátnak.
2011. máj. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Rorika válasza:
Szia. Nekem három lovam van. A kis csődörömnek kellett egy játszó pajti és az egy kos lett. Rettenetesen tudják gyilkolni egymást. Valamilyen szinten veszélyes. Ha szarvas az a jószág könnyen megszurhatja. Van ismerösöm aki vietnámi disznót vett mellé.
2011. máj. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Rorika, a 2 hímnemű jószág a saját fajtájában nőnemű híján ideges, rosszkedvű, ezért veszélyesek, főleg hogy kettőt tartassz összezárva. Így, hogy megvan nekik a zacsi, de nincs nőnemű jószág, kínzod őket.


Kedves kérdező!

Megfelelő társ, nagyonis. Egy másik póni a lehjobb, de igazából már a nagyló sem. A kecske és a birka tökéletes, hiszen már nem unatkozik, legelő társa van, és játszani is tudnak.

Sokszor még kutya, vagy macska is jó barát lehet, de ez már neccesebb, mert a ló félhet tőle, a másik állat pedig támadhatja.

2011. júl. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. aug. 26. 08:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!