Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Esti lovagláshoz mit használto...

Esti lovagláshoz mit használtok? Ezekről a termékekeről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


Ha valaki használ ilyet és van tapasztalata az főnyeremény lenne. Egyébként arra vagyok kiváncsi, hogy hogy megéri-e az ínvédős kombót venni, vagy amúgy ínvédőként nem nagyon használható? Mert amúgy nekem úgy tűnik a sárga jobb fényvisszaverő célra.


Köszi a válaszokat!


2011. máj. 17. 14:48
 1/5 Carmen2 válasza:
Ez nagyban függ attól, hogy mennyire forgalmas utakon lovagolsz, illetve, hogy a lovad mennyire igényli az ínvédőt. Én mindenképpen javasolnék neked egy fényvisszaverős mellényt, illetve egy izzasztót. Az ínvédő szerintem felesleges, ha csak azt a lovad nem igényli. Én egyszer voltam éjszakai terepen, de soha többet nem fogok menni. :D A lovaink teljesen meg voltak kattanva, nyilván azért, mert egyikük sem volt hozzászokva az éjszakai lovagláshoz. Mindenkinek halálfélelme volt és örültünk neki, hogy épségben hazaértünk. Ha a ló és lovas fel van rá készülve, akkor is veszélyes lehet ez a dolog. De azért neked sok sikert kívánok! :)
2011. máj. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én feleslegesnek tartok egy ilyet megvenni. Vegyél fel láthatósági mellényt, a ló ínvédőjére pedig saját kezűleg is tehetsz fényvisszaverőt, szerintem lehet kapni ilyen csíkot vagy valamit, és azt egy tépőzárral körbezárod a ló lábán, vagy ideiglenesen rá is varrhatod. És akkor nem kell megvenni ezt ezrekért, ha aztán nem használod sokszor vagy többet.
2011. máj. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én éjszakai terepre amikor jártunk nem vettem föl semmi ijet.:( csak énekeltük sokat hogy elijesszük a vaddisznókat!:)XD
2011. máj. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Éjszakai erdőben lovagláshoz mindenképp vegyél fel legalább egy láthatósági mellényt, nehogy célpontnak nézzenek a vadászok. De amúgy én is lovagolok este és egy láthatósági mellyény bőven elég ...
2011. máj. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha útra megy, a mellény kicsit kevés lesz. Messziről jó lenne tudni, hogy nem a munkás kapaszkodik láthatósági mellényben a kukáskocsin, hanem egy lovas ül a lován, és nem kell rádudálni, stb, hogy bezúgjon az árokba szedni pár békát.. Esetleg visszaverős vesetakaró kölcsönbe vkitől, használtan, vagy védőkre tényleg jó lenne a csík szerintem. Izzasztó hátulról nem látszik, de én tuti felszerelkeznék, mindenhova tennék visszaverőket..:$:D Vannak azok a bokára meg kb mindenhova rakható csíkok, amik így összekunkorodnak, mármint ráhajlik a kezedre, azt bárhova rakhatod, csak meg kell oldani valahogy, hogy ott maradjon, de az a legkisebb probléma.. Sok szerencsét:)
2011. máj. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!