Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek illik hozzám a lovam?

Szerintetek illik hozzám a lovam?

Figyelt kérdés

Én egy 11éves lány vagyok 158cm 45kg. Barna hosszú hajam van és barna szemem. Szeplős vagyok.


A lovam: Egy 7éves kanca. Magyar Sportló telivér vérvonallal. Nagyon hiperaktív, szeret száguldozni<3 Imád díjugratni (mint én*.*) És gyeposzozunk... azon belül díjugratunk :)


(bocs képen nemtudtam linkelni, de aki megmondja hogy kell akkor linkelek :)


2011. máj. 17. 16:00
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

11 éves gyereknek nem való saját ló, ez meg milyen kérdés h összeilletek e ?

Nevetséges komolyan mondom h ma már minden kislánynak saját lovat vesznek...

Ezek után bele se merek gondolni, milyen élete lehet a lovadnak....

2011. máj. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 Diamond's master ***** válasza:

Figyeljetek.. abban egyetértek, hogy külső alapján nem passzoltok.. például én lovagoltam egy olyan lovat (mostmár sajátom van, akit nagyon szeretek), amelyik szürke volt és mén.. nos én egy barna hajú lány vagyok.. komolyan mondom.. ahogy ráülsz és elkezdtek dolgozni látni lehet azt, hogy mennyire illetek össze, mennyire tudtok harmonikusan dolgozni..jó, lehet, hogy a lovas újságokban a frízek mellett jól néz ki egy fekete hajú lány, de ez lényegtelen...-.-''

Abban pedig nem értek egyet, hogy nem lehet lova. Miért ne lehetne?! Ha van elegendő lovas tudása, és jól tud együtt dolgozni a lovával, akkor miért ne lehetne..

de kétlem, ha ilyeneket kérdez..

2011. jún. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
pont ezért írtam h nem való neki saját ló, mert ilyen okos dolgokat kérdez...
2011. júl. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést egyedűl találtad ki, vagy segítettek? Egy ennyire jó, értelmes és témábavágó kérdést nagyon nehéz lehet egyedűl kitalálni!!Most már csak azt kérdezném, ha így folytatod néhány év múlva mit fogsz válaszolni a pszichiáterednek?
2011. dec. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!