Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Melyik sörényfonási technika...

Melyik sörényfonási technika a legjobb?

Figyelt kérdés

Egy párat kipróbáltam de még mindig keresem a megfelelőt!Mennyire tartós, milyen gyorsan kész, milyen mutatós...

(tűvel, ragasztószalaggal, gumival stb.)Ha tudtok linket is kérek köszi!


2011. máj. 22. 00:24
 1/6 anonim ***** válasza:
A varrott a legtartósabb, de a legnehezebb is. A gumis-szalagos is egy-két napot ki szokott bírni.
2011. máj. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

arra a pár órára, amíg ideális esetben fonva van, sztem bármelyik jó. a sörénygumis megoldás a legegyszerűbb, a varrott a legszebb (és legtechnikásabb) egy-két napra biztos nem hagynám benne. kihullhat a sörénye, meg amúgy is szétdörzsöli..


ez a kedvenc linkem: érthető és nagyon szép http://www.youtube.com/watch?v=gnPrEm-GyTM

2011. máj. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

gumival a legjobb. szoros tincseket fonsz ,begumizod, majd négybe hajtod a fonatot és a bogyóra még egy gumi (erősítettből vagy 2 vékonyabb). hosszú ideig tartósan megmarad, ha nem dörzsöli ki, ha meg dörzsöli teljesen mindegy hogyan csinálod.

Én fél óra alatt kész szoktam lenni egy lóval.

a varrós megoldást hülyeségnek tartom, főleg h nyáron folyamatosan rázzák a fejüket, nyakukat, mire kész lennél vele teljesen meghülyíted a lovat. Ha meg kidörzsöli akkor a sörénye ki fog azon a részen szakadni.

2011. máj. 29. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszönöm, még annyit szeretnék kérdezni hogy zet hogyan csinálják? ----->

[link]

A LUCKY BRAIDS képen amin a sárga ló van! at érdekelne! ugyan levan írva, de aza szó hpgy kettétűröm eznekem magas!

2011. máj. 29. 10:05
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is így szoktam csinálni, először befonod (jó szorosra, én lefelé szoktam fonni) azt begumizod, és tuladonképpen 4-be hajtom, és arra meg rá a gumi úgy, hogy a sörényél alatt legyen a bogyó kis része (ez tartja h felfelé álljanak a bogyók). Szerintem ezt próbálták megfogalmazni, legalábbis én ha így csinálom ilyen kinézetű lesz.

Sok sikert!

2011. jún. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm, kipróbálom, imádom ha a versenyre igényesen készül az induló :)
2011. jún. 4. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!