Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Gyerekek futószárazásánál...

Gyerekek futószárazásánál milyen jó tornagyakorlatok vannak?

Figyelt kérdés
2011. máj. 30. 09:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Micsoda????
2011. máj. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom pontosan mire gondolsz. de én bizalom növelése képpen szoktam h engedjék el a szárat tegyék fel a kezüket, forduljanak meg a nyeregben-majd visza, áljanak fel stb.. ilyesmik.
2011. máj. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Voltizsra gondolsz:?Mert ott vannak, jobbára torna gyakorlatok.
2011. máj. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én tudok egy párat, egy könyvben olvastam őket és már én is kipróbáltam egy párat, csuda klassz!

Pl. ha már elég ügyes, nyúljon le a jobb karjával és érintse meg a jobb lábujját és a másik oldalon is. Vagy nyúljon előre a ló füléig aztán hátra a faráig. Ehhez nyugodt, kiegyensúlyozott ló kell, de gondolom ha gyerekekkel dolgozik akkor az is =)

16/L

2011. máj. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: Jah és ez kellően bemelegíti, nyújtja a kar és hátizmokat, miközben a ló is bemelegít, ugyanis közben lép, de azért előtte ajánlatos mindezeket lépésben kipróbálni!
2011. máj. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
bocsánat: Állás közben először ki kell próbálni, de ez függ a lótól meg a gyerek tudásától is!
2011. máj. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nem pont voltizsba szoktak csak. hanem nyeregbe is. nállunk minden futószárazás úgy kezdődik,h bemelegítés. rakja szárat maga elé,kezeket csipőre 2 forgás jobbra balra (szinte nézze meg a ló farkát) előre hajlás nyújtott kézzel a ló nyakára(mint ha megakarná fogni a fülét) két nyújtott kézzel mindkét bokához lehajlás. malomkörzés előre-hátra. :)
2011. máj. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
És egy-egy gyakorlatot hány körig érdemes csináltatni?
2011. máj. 31. 08:18
 9/11 anonim ***** válasza:

max 1-2 kör utána már megunhatja a lovas.. És izgibb is újat kipróbálni:)

15/l

2011. máj. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Malomkörzés(egyik-másik kéz előre-hátra),fogja meg a ló fülét, a farkát a saját bokáját,forduljon meg a lovon, ölelje át a nyakát, kézzel lehet bármi tornagyakorlatot, és lépésben lehet gyakorolni az ügetés föl-le mozdulatát:)
2011. jún. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!