Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Aki kapott lovat! Javultak a...

Aki kapott lovat! Javultak a tanulmányi eredményei?

Figyelt kérdés
2011. máj. 30. 19:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Félig igen félig nem. Én könnyen tanulok de ha szar napom van, tele van a fejem, kimegyek, és kitisztul, akkor utána még jobban megy. Viszont, ahogy beköszönt az április és a versenyszezon, nem bírok leülni tanulni, mert megőrülök h nem lehetek kinn a lovamnál. Uh utána romlik :)

A lovaglás egyébként jó koncentrációjavító, diszlexiásokat, hiperaktívokat, autistákat is lovagoltatnak, és sokat javul az állapotuk tőle. De ehhez nem kell feltétlenül lovat vásárolni, elég pusztán lovagolni is. Hülyeség azért lovat venni mert kitisztul tőle a fejed. Ráadásul van rengeteg hátránya is, pl minden nap de legalább minden másnap ki kell járnod hozzá, nem mehetsz akkor nyaralni amikor szeretnél, mert akadhatnak gondok, és arra a hétre kell szerezni vkit a gondozza, plusz rengeteg időt és pénzt emészt fel. Szval lovat csak akkor vegyél ha elkötelezted magad, hogy az életed szerves részét fogja képezni.

Lovagolni viszont bármikor kimehetsz.

2011. máj. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Járok lovagolni és mindig kitakarítom a boxokat,lecsutakolom,leápolom a lovakat.Az ÖSSZESET.Nem csak azt amin lovagolni fogok.Nagyon szeretem őket és azzal is tisztában vagyok hogy mindennap kikell menni és nem 10 perc még kielégítem az igényeit.De a kérdés nem ez volt...hanem hogy javít-e valamit.
2011. máj. 31. 18:35
 13/14 anonim ***** válasza:
67%
Dehát már megválaszoltuk, én 2x is, nagyon hosszan. Ha ezek után sem érted, akkor veled bajok vannak...
2011. máj. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
De értem...csak többségben nem ezzel foglalkoznak a válaszok...
2011. jún. 1. 13:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!