Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, titeket zavar ha a barátnőtöknek jobbak a tanulmányi eredményei? Lányok, ti észrevettétek hogy a barátotok zavarja ha jobbak?

Figyelt kérdés
2011. júl. 27. 14:07
 1/6 anonim ***** válasza:
én fiú vagyok és engem nem zavar sőt.. jó is mert ne legyen buta liba de azért az sem jó ha csak okos és nem szép az a jó ha mindkettőből van neki :)
2011. júl. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Engem speciel egy kapcsolatban az ilyesmi sohadtul nem érdekel. :) De ha okos, inkább büszke vagyok rá, kizárt hogy zavarjon.
2011. júl. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

hát én is, meg a barátom is olyan 3-as 4-es tanulók vagyunk, ami mindkettőnknél leginkább a lustaság oka.

de mondjuk, amikor még barátommal nagyon a kapcsolatunk elején voltunk, megkérdezte, hogy milyen tanuló vagyok, én meg mondtam neki, hogy háát nem tartozok a kitűnők közé. erre csak mosolygott, és annyit mondott, hogy ennek örül.


szerintem van olyan pasi akinek sérti az önérzetét, ha a barátnője jobb tanuló nála, de van ahol ezt le se sz@rják...

2011. júl. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nem miért zavarna sőt szerintem jó is az ha okosabb :D
2011. júl. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
az exemet nagyon zavarta, szakított velem vmi hülye indok miatt, és pár nap múlva haveroktól tudtam meg, hogy azért dobott, mert hülyének érezte magát mellettem.. az is, ha ezért képes volt dobni.. pedig direkt nem okoskodtam előtte :D
2011. júl. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Az én barátomat nagyon zavarja! Mikor arról beszélgetünk hogy melyikünk mit fog dolgozni akkor néha oda is teszi hogy én ne gondolkozzak ilyeneken mert el leszek foglalva a házimunkával (mert ugye "az ő felesége leszek")
2011. júl. 29. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!