Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Kik azok a pinto, painthorse...

Kik azok a pinto, painthorse vagy quarterhorse lótenyésztők Magyarországon, akinek elérhető áron vannak eladó választási csikói?

Figyelt kérdés
A neten és a lovasújságokban alig találtam, csak olyat akiknek extra champion lovai vannak és a csikói 5300 EUR körül vannak. Nos ez nekem kicsit drága, csak hobbilónak, családtagnak szánnám őt.
2011. jún. 2. 10:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Mennyi lenne a max. összeg amit kifizetnél érte? Egyébként aza mondás h 500.000 ft alatt jó lovat nem kapsz. De szívesen segítek!
2011. jún. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igazából nem tudom, talán 500-600-700 ezret, attól függ miyen adottságú a csikó, milyen a külleme, vérvonala stb.

De mindenképpen választási csikót szeretnék. Örülök a segítségnek.

2011. jún. 2. 10:43
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem nagyon fogsz találni. Ezek nálunk egzotikus fajták, aki már hivatalosan tenyészt ilyet, az nem holmi zugtenyésztő, és az ára is megvannak. Ilyen árban leginkább tarka, félvér lovakat fogsz kapni.
2011. jún. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2011. jún. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ismerem a fent megjelölt lovasoldalt, de azok közül egyik sem tetszik. Esetleg olyan tenyésztő aki nincs neten?
2011. jún. 3. 10:19
 6/7 anonim ***** válasza:
2012. jún. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem vannak azért tenyésztők Magyarországon is

A leggyakoribb szerinte ma quarter : [link]


Painthorseból is lehetmég találni tenyésztőket bár szerintem az appalosa gyakoribb.


A pinto meg igazából nem egy külön faj hanem hogy ha van egy a feltételeknek megfelelő lovad azt kérvényeztetheted hogy vegyék fel a pintók közé: [link]


Remélem tudtam segíteni :)

2014. dec. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!