Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Tart valaki lovat bértartásban...

Tart valaki lovat bértartásban Miskolcon a Csattos-hegyen?

Figyelt kérdés
Véleményeket, tapasztalatokat szeretnék olvasni, és ha tudja valaki, mik vannak még ott (pl. ugrópálya, stb.), azt is mondja meg.
2011. jún. 2. 19:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia!Én is miskolci vagyok.Hol Van az a bizonyos Csattoshegy?Én a városház tér közelébe lakom.
2011. jún. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Valahol ott a Pereces felé levő domboknál. Te is szereted a lovakat?
2011. jún. 2. 20:06
 3/11 anonim ***** válasza:

ÓÓ..hát ott még nem jártam.Egyszer mikor arra mentünk autóval kb este 8 lehetett akkor egy kislány lovagolt ott a lovával.Elég jól felszerelt ló volt és a kislány sem szegény családból származott..látszott rajta.(Csak mert saját ló volt,nike cipő (lovagláshoz!!) meg adidas cuccok rajta).Úgyhogy biztos a legjobb helyet keresték a szülők a gyereküknek.

Igen imádom őket,járok is lovagolni csak nem miskolcra.Miskolctól kb 10 percre van ahova én járok.

2011. jún. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én is miskolci vagyok...hm, az nem Harsány felé van, vagy azután? Mert akkor sejtem melyik...
2011. jún. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

[link]


erre gondolsz? ismerem simon zolit, nagy életművész, de a "lovardát" úgy képzeld el, hogy egy ménesnyi vágóló minőségű lovacska van ridegtartásban, van egy istálló, ahol a tehenek, meg a kocsis ló állásban vannak. nincs pálya, hacsak te nem kerítesz magadnak el egy helyet, és a takarmány meg nem épp lónak való, darát, lisztet, meg kenyeret esznek. én nem vinném oda a lovam..


Viszont a terep szuper, és közel van a városhoz. Ha kérsz egy külön karámot, és beszerzed magadnak a takarmányt, akkor jó ötlet lehet.


A környéken egyébként minden dombon van egy tanya, de mind hasonló minőségű, az igényeiden múlik.


Hozzáteszem, hogy Miskolcon NINCS igényes lovarda.

2011. jún. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Igaza van az előzőnek.Miskolcon nincs rendes lovarda.Max. a Balogh liget ami igényes,de ott az árak kb megfizethetetlenek.1 óra lovaglás 4ezer ft??:O
2011. jún. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.Nézd meg az utóuratot a hirdetésben!

[link]

2011. jún. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Aztaaa, de durva...
2011. jún. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Az nem semmi (mármint a link)!
2011. jún. 11. 08:32
 10/11 anonim ***** válasza:
Azért vitatkoznék, hogy nincs normális lovarda.... Úgy gondolom, hogy ahová én járok, az igenis az. Hatalmas legelő van, homokos pálya betűkkel, militarypálya, rengeteg akadály (saját magadnak építgethetsz akadálypályát), nagyon jó kis ösvények terepen. Ridegtartás van, a takarmány normális.
2011. júl. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!