Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Meg van a Zafír cimű film...

Meg van a Zafír cimű film valakinek?

Figyelt kérdés
nekem megvolt de sajnos nem jó a lemez... akinek megvan írja le íz emailját is. Köüszy előre
2011. jún. 9. 10:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt a filmet én is régóta kergetem! Meg a Virginia futamát is. Ha van felvevőd, az HBO-n adták már, ha szerencséd van, akkor még fogják, ki tudja mikor XD
2011. jún. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én nem ismerem a filmet, de jobb híján állíts be magadnak egy értesítőt a port.hu-n, és szólnak, ha lesz a tv-ben :) [link]
2011. jún. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen:) első nekem meg van a virgini a futama, ha kell letudom neked másolni írj!
2011. jún. 10. 13:25
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Azt a filmet már én is régóta kergetem magyarul,de eddig sajnos sikertelenül :(

Pedig fent vagyok a nagy oldalakon is,de nincs.A napokban ráakadtam egy verzióra,le is töltöttem (azt hittem,hogy magyar),erre valamilyen arab nyelvű volt...

Most már jó lenne angolul is,soha nem szabad feladni:)

2011. júl. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is le tudnád másolni?az nagyon jó lenne!!! e-mail címem: kamilla.o@citromail.hu irj lécci
2011. júl. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!